Takside uyuyakalan genç kadın şoförün taciziyle uyandı

İstanbul'da eğlence dönüşü takside uyuyakalan kadın, şoförün taciziyle uyandı. ''Telefonumda izleme sistemi var'' diyerek saldırıdan kurtulan kadının şikayeti üzerine taksici aranmaya başlandı.

Haberler - ntv.com.tr 19.03.2015 - 10:01

Takside uyuyakalan genç kadın şoförün taciziyle uyandı
Arşiv

Bilgisayar mühendisi işkadını S.G. (25), 7 Mart gecesi arkadaşlarıyla Bebek’te bir gece kulübüne gitti.

Çıkışta tek başına taksiye binen kadın, sürücüye Eyüp’te oturduğu sitenin adresini söyledi, ardından uyuyakaldı. Hürriyet'ten Çetin Aydın'ın haberine göre sonrasında yaşanan olaylar polis kayıtlarına özetle şöyle yansıdı:

''AŞKIM AŞKIM DİYEREK ÖPMEYE ÇALIŞTI''

“Uyurken vücudunda bir el hisseden S.G. gözlerini açtığında taksi sürücüsü ile karşı karşıya kaldı. ‘Aşkım aşkım’ diyerek öpmeye çalışan şoföre, ‘Sen ne yapıyorsun?’ diye bağırdı.

''TELEFONDAN SENİ BULURLAR''

Cep telefonunda izleme sistemi olduğunu, eve geç kalması nedeniyle babasının kendisini aramak üzere her an olay yerine geleceğini söyledi. Bunun üzerine paniğe kapılan taksi şoförü bir anda direksiyona geçti. S.G.’yi verdiği adrese götürdü.”

''KUMRAL TENLİ, BIYIKLI''

Yaşadığı korku nedeniyle taksinin plakasını alamayan kadın, şoförün eşkalini “açık renk kıyafetli, kumral tenli ve bıyıklı” olarak verdi. Taksi şoförünü bulmak için kamera görüntüleri inceleniyor.

Sayfa Yükleniyor...