Gossip Girl Parti The Hall’da

Işıltılı görünüşler, güzel kızlar ve yakışıklı erkekler İstanbul gece hayatında dedikodu zamanı...   Gossip Girl Parti, bu akşam The Hall’da.

Haberler 26.02.2009 - 15:07

Gossip Girl Parti The Hall’da

Umutlu, neşeli, hayat dolu ve modayı takip eden partilerin vazgeçilmeyen şehirli kızları ve erkekleri için son derece trendy bir party!

Dizi ile bütünleşen müzikler eşliğinde Virgin Radio DJ’lerinden İstanbul ve New York’un son dönem hit şarkıları!

İstanbul’un genç kızları, modayı takip eden 2000’lerin Audrey Hepburn’leri!

İstanbul’un Gossip Girl’leri bu yaz hangi ayakkabılar moda, hangi renk elbiseler giyilecek, İstanbul’un trendy butiklerinin yeni koleksiyonlarını muhteşem bir defile ile herkesten önce bu partide gör ve tüm gece dedikodu yap!

2008’e damgasını vuran gençlik draması Gossip Girl, Manhattan’ın en zengin gençleri, özenilerek izlenen sıradışı hayatları, dramatik aşk ilişkileri ve sorunlarını anlatıyor.

Dünya moda dünyasının incili Amerikan Vogue’un Şubat sayısına kapak olan Gossip Girl’in başrol oyuncusu Blake Lively – “Dizideki kıyafetler inanilmaz – sesini kısıp izleseniz bile çok iyi zaman geçirebilirsiniz” diyerek Gossip Girl’in bir gençlik dizisinden çok daha fazlası olduğunu gösterdi.

Pek çok yaş grubundan izleyicinin muptelası olduğu dizinin 1. sezon sonrası yakaladığı neşeli rüzgarı, CNBC-e ve Virgin Radio’nun katkılarıyla unutamayacağınız bir parti ile kutluyoruz.

Biletler: www.biletix.com
Bilet fiyatı: 25 TL
Kapı Açılış: 22.00
Biletler Biletix’den ve ekinlik günü kapıdan temin edilir.

Sayfa Yükleniyor...