Gossip Girl'de en olaylı sezon başlıyor

Gossip Girl sezon arası vermeden yepyeni bölümleriyle karşınızda. Yeni sezonda Victoria Beckham’dan Tyra Banks’e kadar pek çok ünlü isim diziye konuk olacak.

02.03.2010 - 16:14

Gossip Girl'de en olaylı sezon başlıyor

Sevgili Yukarı Doğu Yakası sakinleri artık birer yetişkin. Belki bir çoğu için lise artık geride kaldı ama gelecekte de onları aşk, skandal ve pek tabii birbirinden karanlık sırlar bekliyor olacak.

Gossip Girl'de üçüncü sezonun en büyük yeniliği ise kahramanlarımızın lise hayatını tamamen arkalarında bırakmış olmaları.

3.Sezon 1.Bölüm
Üçüncü sezonun açılış bölümünde yaz ayları sona ermek üzeredir. Birbirlerine delice aşık olan Blair ve Chuck, onlardan beklendiği gibi geleneksel tüm ilişki kalıplarını yıkarak, yeni “ilişki içinde olma” hallerine alışmaya çalışırlar. Serena, Avrupa macerasından saklanacak pek çok sır ve karmaşık bir ilişki yaşadığı Carter Baizen’la (SEBASTIAN STAN - "Kings") döner. Nate seyahatlerinden gizemli esmer dilber Bree Buckley’yi (JoANNA GARCIA - "Privileged, Reba") de yanına alarak döner. Rufus, Dan ve Jenny yazı Hamptons’ta, van der Woodsen’ların lüks yaşam tarzına alışmakla geçirirler ve tahmin edilenden çok daha kısa sürede alışmayı başarırlar.

'Gossip Girl' bugün saat 20.00'de CNBC-e'de.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...