'Grinin Elli Tonu'nda başrol krizi

Dünyada milyonlarca satan "Grinin Elli Tonu" (50 Shades of Grey" kitabı Hollywood tarafından sinemaya aktarılıyor. Ancak çekimler başlamadan film ağır darbe aldı. Erkek başrol oyuncusu, "Grinin Elli Tonu" filminde oynamayacağını açıkladı.

Haberler 13.10.2013 - 11:02

'Grinin Elli Tonu'nda başrol krizi

"Grinin Elli Tonu" kitabının yazarı E.L James geçtiğimiz Eylül ayında yaptığı açıklamada, kitabının sinemaya uyarlanacağını, filmin başrollerinde ise İngiliz oyuncu Charlie Hunnam ve ABD'li kadın aktris Dakota Johnson olacağını açıklamıştı.

Ancak filmin yapımcı şirketi "Universal" dün şok bir açıklama yaparak, 33 yaşındaki Charlie Hunnam'ın başrolü reddettiğini belirtti.

Alman Bild gazetesinin haberine göre, ABD'de yayımlanan televizyon dizisi "Sons of Anarchy"nin başrol oyuncusu da olan Hunnam, işlerinin yoğunluğunu gerekçe gösterek, "Grinin Elli Tonu" filminde yer alamayacağını belirtti.

"Grinin Elli Tonu" filmi için erkek başoyuncu olarak Charlie Hunnam ismi açıklandığında, kitabın kadın okurları tepki göstermiş, internet üzerinde bir imza kampanyası başlatmışlardı. Kadın okurlar, Charlie Hunnam'ı istemediklerini açıkça ilan etmişlerdi.

İngiliz oyuncunun bu kararı almasında, söz konusu imza kampanyasının etkili olup olmadığı bilinmiyor.

Erotik sahneleri nedeniyle merakla beklenen filmde, 23 yaşındaki aktris Dakota Johnson'a kimin eşlik edeceği ise henüz bilinmiyor.

Sayfa Yükleniyor...