Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, bazı terör örgütü mensuplarının Türkiye'ye gelerek teslim olacağına ilişkin haberleri, ''İyi ya güzel işte'' diye değerlendirdi.

Gül, yenilenen Gençlik Parkı'nı gezmeye geldiği sırada bir gazetecinin, ''Kandil ve Mahmur'daki bazı terör örgütü üyelerinin Türkiye'ye geleceği söyleniyor. Nasıl değerlendiriyorsunuz?'' sorusunu, ''İyi ya güzel işte'' diye yanıtladı.

GENÇLİK PARKI'NI GEZDİ
Cumhurbaşkanı Gül, yenilenen Gençlik Parkı'nı gezdi.

Gül'e gezisinde Ankara Valisi Kemal Önal, Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Emniyet Müdürü Orhan Özdemir ve Ankara Ticaret Odası Başkanı Sinan Aygün eşlik etti.

Gençlik Parkı'na Opera Meydanındaki kapıdan giren Gül, bir süre yürüdükten sonra Melih Gökçek'in kullandığı golf arabasına binerek Gençlik Merkezi'ne gitti. Burada halk oyunları gösterisi ile karşılanan Gül, gençlerin seslendirdiği şarkıları dinledi ve masa tenisi oynayanları izledi.

Büyükşehir Belediye Tiyatrosu'nu da ziyaret eden Gül, burada Kent Orkestrasının seslendirdiği şarkılarla karşılandı, pandomim gösterisini izledi ve Hacivat-Karagöz oyununda kullanılan kuklaları inceledi.

Cumhurbaşkanı Gül, Melih Gökçek'in ikramının ardından Gençlik Parkı'ndan ayrıldı.