Güneşli Projesi'nde ön satışlar başladı

Sur Yapı, Güneşli'deki yeni projesi için ön satış başlattı. Projede; meydanların, sokakların, dükkânların olduğu 230 metre uzunluğunda bir bulvar yer alacak.

Haberler 11.04.2012 - 17:01

Güneşli Projesi'nde ön satışlar başladı

Atatürk Havaalanı, TEM ve E-5 bağlantısına yakınlığı ve merkezi konumu ile İstanbul'un Yeni Maslak bölgesi olarak adlandırılan Güneşli'de yeni bir projenin çalışmalarına başlayan Sur Yapı, sadece portföyündeki müşterilerine bildirimde bulunarak ön satış başlattı.

Ön lansmanda konutların satış fiyatından %10 indirim yapılıyor. Peşin ödemede ise eksta indirim uygulanan projede, 60 aya kadar vadelendirme yapılıyor.

Güneşli projesi için “İçerisinde oluşturduğumuz bulvarla çevre semtlerin nefes alacağı bir cazibe merkezi haline gelecek” diyen Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, “Projemizin, tasarımında barındırdığı konut ve ticari işlevleri ile, dönüşümü kendi içinde başlatıp, çevre ve bölge gelişimine de büyük katkı sağlayacağını düşünüyoruz” şeklinde konuştu.

Elmas, Güneşli'de 2 yoğun ulaşım aksı Yalçın Koreş ve Mimar Sinan Caddeleri'ne cephesi olan projede farklı bir mimari anlayış ile bir kentsel dönüşüm örneği oluşturduklarını belirterek, proje içinde bu 2 ana caddeyi birbirine bağlayan yaklaşık 230 metre uzunluğunda, içerisinde meydanların, sokakların, dükkânların olduğu bir bulvar inşa edeceklerini söyledi.

Mayıs ayında lansmana çıkacak olan 512 konut ve bir çarşı konseptinde hazırlanan proje, inşası devam eden Kirazlı-Aksaray ve Kirazlı Başakşehir Metro hatlarının kesişim noktası olan Kirazlı istasyonuna 1,5 km mesafede yer alıyor.

Sayfa Yükleniyor...