Hadımköy'de büyük fabrika yangını

İstanbul Hadımköy'de 8 katlı bir iş merkezinde gece itfaiye ekiplerini alarma geçiren büyük bir yangın çıktı. Binanın çatısında başlayıp bir anda yayılan alevler saatler sonra kontrol altına alınabildi. İlk belirlemelere göre can kaybı yok ancak, binadaki çok sayıda iş yeri hasar gördü.

Haberler - DHA 06.09.2021 - 02:02 | Son Güncelleme : 06.09.2021 - 04:27

Hadımköy'de büyük fabrika yangını

Arnavutköy'de içinde bir çok tekstil firmasına ait fabrikanın bulunduğu 4 katlı bir binanın çatısında gece saatlerinde henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Alevler rüzgarın da etkisiyle tüm çatıyı sardı. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri uzun bir çalışmanın ardından yangını kontrol altına aldı. 

Yangın Arnavutköy, Hadımköy Mahallesi'nde saat 01.00 çıktı. Edinilen bilgiye göre, Dr. Mithat Martı Caddesi üzerinde bulunan ve içinde birçok tekstil firmasına ait fabrikanın bulunduğu binanın çatısında henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Rüzgarın da etkisiyle alevler kısa sürede tüm çatıyı sardı.

Çevredeki vatandaşlar durumu hemen itfaiye, polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. İstanbul'un birçok ilçesinden takviye olarak gelen itfaiye ekipleri yangına 4 koldan müdahale etti. Polis ekipleri olay yerinde geniş çaplı önlem alırken, sağlık ekiplerinin de hazır beklediği görüldü. 

ALEVLER HAVADAN GÖRÜNTÜLENDİ

Yangının çıktığı binadan yükselen alevler DHA drone kamerası ile havadan da görüntülendi

Görüntülerde binanın çatısının alev alev yandığı görülürken, itfaiye ekiplerinin de müdahale ettiği görülüyor.

Sayfa Yükleniyor...