'Hakan Şükür'ü Fenerbahçe'ye getiriyordum'

Futbolda şike iddialarına ilişkin 16'sı tutuklu 93 sanığın yargılandığı davanın 11. duruşması devam ediyor. Tutuksuz yargılanan Menajer Yavuz Ağargöl 'Hakan Şükür'ü de Fenerbahçe'ye getiriyordum ama otelden kaçtı' dedi.

29.03.2012 - 11:11

'Hakan Şükür'ü Fenerbahçe'ye getiriyordum'

"Futbolda şike" iddialarına ilişkin 16'sı tutuklu 93 sanığın yargılandığı davanın 11. duruşması, Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'nda devam ediyor.

İlk savunma yapan kişi, Mersin İdman Yurdu Kulübü Asbaşkanı Beşir Acar oldu. Mahkeme Başkanı Mehmet Ekinci tutuksuz sanıklardan Mersin İdmanyurduspor Asbaşkanı Beşir Acar'ı savunmasını almak üzere sanık kürsüsüne çağırdı. Mersin İdmanyurduspor - Giresunspor maçında şike yaptığı iddiasıyla yargılanan Acar, "Düşme riski olan bir takım şike yapamaz. Giresunspor Başkanı Ömer Ülkü ile şike amaçlı bir konuşma yapmadım. Bu suçlamayı kabul etmiyorum. Beraatimi talep ediyorum" dedi.

AĞARGÖL: ŞÜKÜR'Ü DE FENERBAHÇE'YE GETİRİYORDUM
Ardından tutuksuz yargılanan menajer Yavuz Ağargöl savunmasını yaptı. Aralarında Cemil Turan ve Hasan Vezir'in de bulunduğu çok sayıda ünlü futbolcuyu Fenerbahçe'ye kendisinin getirdiğini ifade eden Ağargöl, "Hakan Şükür'ü de Fenerbahçe'ye getiriyordum ama otelden kaçtı" dedi. "Hiç futbolcu kaçırdınız mı?" sorusuna ise Ağargöl, "Bütün futbolcular Fenerbahçe'ye gelmek için can atardı. İsteselerdi kaçırırdım" diye konuştu.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...