'Halk George Lucas’a Karşı' NTV'de

Star Wars NTV Belgesel Kuşağı’nda... Festivalin en çok konuşulan filmlerinden 'Halk George Lucas’a Karşı'nın yönetmeni Alexandre O. Phillippe, Cumartesi günü NTV’de.

NTV Haber 08.04.2011 - 10:10

'Halk George Lucas’a Karşı' NTV'de

İstanbul Kültür Sanat Vakfı’nın düzenlediği 30. Uluslararası İstanbul Film Festivali’nde artık gelenekselleşen “NTV Belgesel Kuşağı”, Fitaş 1 Sineması’nda sinemaseverlerle. 11 Nisan’a kadar devam edecek NTV Belgesel Kuşağı’nda gösterilen filmlerin yönetmenleri de İstanbul’da...

Star Wars efsanesini konu alan Halk George Lucas’a Karşı / The People vs George Lucas’ta, festivalin en çok konuşulan belgesellerinden biri. Filmin yönetmeni Alexandre O. Phillippe, Cumartesi günü NTV’de 12:30’da Gülay Afşar ile Hafta Sonu programına konuk olacak. Gece 21:30’da ise Fitaş’ta sinemaseverler ile buluşacak.

HALK GEORGE LUCAS’A KARŞI
Halk George Lucas’a Karşı / The People vs George Lucas’ta, dünyanın en tanınmış yönetmenlerinden, Star Wars evreninin yaratıcısı George Lucas’ın milyonların hem sevgilisi hem nefret ettiği bir adam olarak hayranlarıyla olan aşk-nefret ilişkisine tanık oluyoruz.

Dünyanın dört bir yanından hayran videoları, 3D animasyonlar, röportajlar ve hatta kuklalarla desteklenen bu ilginç filmin yönetmeni Alexandre O. Phillippe de festivalin konuğu olarak İstanbul’a geliyor.

Fitaş1, 9 Nisan Cumartesi 21:30 (Yönetmenin katılımıyla), 11 Nisan Pazartesi 11:00 (Son gösterim)

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...