Hamile hırsız yakalanınca...

Van'da bir evden hırsızlık yaptıktan sonra yakalanan 9 aylık hamile kadın, sancıları başlayınca polisler tarafından hastaneye kaldırıldı.

Anadolu Ajansı 26.01.2010 - 11:12

Eminpaşa Mahallesi'nde bir evden hırsızlık yapıldığı ihbarını alan Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekipleri, olay yerine gitti.

Olay yerinde inceleme yapan ekipler, görgü şahitlerinin de verdiği bilgiler doğrultusunda, olayı 1'i hamile 2 kadının gerçekleştirdiğini belirledi. Ekipler, eşgale uyan 9 aylık hamile D.E ile B.G.yi, mahalle çıkışında bir evin bahçesinde yakaladı.

Gözaltına alının 2 kadına ait çantalarda yapılan aramada, evden çaldıkları kol saati, 2 adet altın yüzük ve çeşitli eşyalar ile hırsızlık sırasında kullanılan 2 adet bıçak, 1 adet tornavida ve kapı açmada kullanılan demir tel ele geçirildi.

Yakalandıktan hemen sonra doğum sancıları başlayan hamile D.E, Asayiş Şubesi ekiplerince Van Kadın ve Çocuk Hastalıkları Hastanesine kaldırıldı.

Gözaltına alınan B.G. ise işlemlerinin ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, hırsızlık olayını gerçekleştiren hamile kadın D.E'nin, daha önceden 6 ayrı hırsızlık olayından sabıkası bulunduğunu bildirdi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...