Hatay'da kaybolan Ali Nail Gündoğan bir buçuk yıldır aranıyor

Hatay'da yaşayan Cumali Gündoğan bir buçuk yıl önce arkadaşıyla birlikte botla açıldığı denizde kaybolan 23 yaşındaki oğlunu arıyor.

Haberler - İHA 28.04.2022 - 10:35

Hatay'da kaybolan Ali Nail Gündoğan bir buçuk yıldır aranıyor

'ın Samandağ ilçesinde, bir buçuk yıl önce Çevlik sahilinden balık tutmak için botla denize açılan Ali Nail Gündoğan'dan (23) bir daha haber alınamadı.

Denizde ve kıyıda başlatılan arama çalışmaları bir netice alınamayınca sonlandırıldı. Oğlu bulunamayan ancak umudunu kaybetmeyen Cumali Gündoğan, bütün sahilleri kendi çabaları ile aramaya devam ediyor.

Gündoğan, “Aralık 2020 yılından beri oğlumu arıyorum. Yaklaşık 16 aydır denizi hiç bırakmadık, gecemiz gündüzümüz denizde geçiyor. Oğlumun hiçbir eşyasını bulamadık. Botunu, sırt çantasını, küreğini ve kafasındaki fener yani oğluma ait hiçbir şey bulunmadı" dedi.

23 yaşındaki Ali Nail Gündoğan, bir buçuk yıl önce kayboldu. 23 yaşındaki Ali Nail Gündoğan, bir buçuk yıl önce kayboldu.

Oğlunun arkadaşının 11 saat kayalıklarda beklediğini söyleyen Gündoğan, "Ben ikna oldum oğlum denizde değil. Çünkü arkadaşının 11 saat o kayalıkta beklemesi, kimseye haber vermemesi ve elinde eşya olup kayalığa tırmanması nasıl oldu merak ediyorum. Her gün bu durumdan kaynaklı 1 saatim hastanede geçiyor, tansiyon hastası oldum” diye konuştu.

NTV uygulamasını indirin, gelişmelerden haberdar olun

google-play app-store Huawei App Gallery

ÇOCUĞUN ÇATIDAKİ GÖRÜNTÜLERİ YÜREKLERİ AĞZA GETİRDİ

Sayfa Yükleniyor...