'Hava almaya' diye çıktı, intihar etti

Adana'da ganyan bayii işleten 39 yaşındaki Ergin Varkal, oturduğu apartmanın damından atladı. Apartmanın bahçesine düşen Varkal olay yerinde hayatını kaybetti.

Haberler - DHA 07.08.2016 - 14:19

'Hava almaya' diye çıktı, intihar etti

Adana'nın Çukurova İlçesi'nde oturan iki çocuk babası Ergin Varkal, akşam saatlerinde evine geldi. Akşam yemeğini yedikten sonra eşi Güsta Varkal'a dışarıya çıkacağını söyleyen Varkal, 13 katlı apartmanın çatı katına çıkarak kendini boşluğa bıraktı. Yere düşen Varkal'ın çıkardığı çarpma sesini duyan apartman sakinleri, merak edip dışarı çıktıklarında genç adamın cansız bedenini buldu.

Psikolojik sorunları olduğu belirtilen Varkal'ın eşi ve olay yerine gelen yakınları sinir krizi geçirdi. Olayı araştıran polis ekiplerine verdiği ilk bilgide, "Ekonomik hiçbir sıkıntımız yoktu. Ruhsal sorunları vardı, birkaç kez hastaneye gitti, ama sonuç alamadık. En son hocalara gitmeyi planlıyordu. Ama intihar edecek bir insan değildi, hatta intihar etmesi en son akla gelebilecek bir insandı" diye açıklama yapan Güsta Varkal, gözyaşlarına boğuldu.

Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü ekiplerinin çalışmasının ardından Engin Varkal'ın cesedi kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için Adli Tıp Kurumu Morgu'na kaldırıldı.

Sayfa Yükleniyor...