Hayko Cepkin 'Doğada Tek Başına'da

'Doğada Tek Başına'nın 7. bölümünde, Serdar Kılıç'ın, bu hafta Uludağ’ın kuzey yamaçlarındaki yol arkadaşı rock müziğin sıra dışı ismi Hayko Cepkin.

Haberler 16.09.2010 - 13:12

Hayko Cepkin 'Doğada Tek Başına'da

NTV Yeşil Ekran’ın doğal hayata dikkat çekmek ve zorlu şartlarda hayatta kalmanın yollarını göstererek anlatmayı amaçlayan sıra dışı programı 'Doğada Tek Başına' 7. bölümüyle ekranda.

Serdar Kılıç'ın, bu hafta Uludağ’ın kuzey yamaçlarındaki yol arkadaşı rock müziğin sıra dışı ismi Hayko Cepkin...

Kılıç ve Cepkin, kış mevsimi denince akla gelen Uludağ'ın yazlık hallerine tanıklık ediyor. İkili, Uludağ'ın yemyeşil manzarasının tadını çıkarırken bir yandan da zorlu tepeleri aşıyor, nehirden buldukları böcek ve bitkilerle besleniyor.

Uludağ Soğukpınar’dan Sarıalan yaylasına giden ikili, ısırgan otundan ip yapmayı gösterirken, nehirde balıkların yediği böceklerin tadına bakıyorlar! Bu arada Hayko’nun kendine özgü bir yöntemle içme suyu bulması da bu doğa macerasının en ilginç bölümlerinden birini oluşturuyor.

Yaylada Sazlı Sözlü Bir Macera
Hayko ve Kılıç, günün sonunda ise yaylacılar gibi yaylaevinde kalıp kendilerine böğürtlen ve cevizli ekmek yapmayı da ihmal etmiyor. İkili yaylaevinde buldukları bağlama ile Uludağ’a karşı hem çalıp, hem de söylüyorlar.

Serdar Kılıç ile Doğada Tek Başına, her Cuma 21:00’de NTV’de.

Sayfa Yükleniyor...