HD-e taşınıyor

NTV, CNBC-e ve e2 kanalları ile eş zamanlı yayın yapan HD-e kanalı D-Smart aboneliği ile 15 Mayıs Salı gününden itibaren artık 18. kanaldan izlenebilecek.

10.05.2012 - 17:19

HD-e taşınıyor

Her Pazar CNBC-e ekranında 23’te ekrana gelen Spartacus: Vengeance, nam-ı diğer Don Draper ile 5.sezon yeni bölümlerinin e2 kanalında ekrana geldiği Mad Men, Manhattan’ın Yukarı Doğu Yakasından bir gençlik hikayesi Gossip Girl, merakla beklenen Ashton Kutcher’lı Two and a half Men bölümleri, bir sitcom klasiği How I Met Your Mother, televizyon tarihinin en uzun metrajlı çizgi dizisi The Simpsons ve NTV Belgesel Kuşağından T.rex’in daha büyük, daha zalim ve daha tekinsiz kuzenleriyle tanışmanızı sağlayacak olan Dinozorların Krallığı artık yeni adresinde.


Ayrıca Emmy ödüllü sayısız iddialı yapım, milyonları ekran başına sürükleyen sitcomlar, dünyamızı daha iyi daha yakından tanımamızı sağlayan BBC belgeselleri, Milli Futbol Takımı'nın çeşitli karşılamaları ve Dünya Basketbol Şampiyonası yüksek çözünürlük farkıyla HD kalitesinde 15 Mayıs'tan itibaren D-Smart 18. kanaldan izlenebilir.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...