HD-en artık HDe

Değişiyoruz... Yenileniyoruz... Pek çok önemli yapımı yüksek çözünürlük farkıyla izleyicisine sunan HD-en kanalının artık yeni ismi HDe.

09.09.2011 - 14:14

HD-en artık HDe

Tüm dünyada ilgiyle izlenen yabancı dizilerden belgesellere, spor karşılaşmalarından lifestyle kadın programlarına pek çok önemli yapımı yüksek çözünürlük farkıyla izleyicisine sunan HD-en kanalı artık yeni ismi HDe ile yayın hayatına devam edecek.

NTV, CNBC-e ve e2 kanalları ile eş zamanlı yayın yapan HDe kanalı, D-Smart aboneliği ile 58. kanaldan izlenebilir.

'GAME OF THRONES'
Taht kavgası, güç savaşları, birbirinden kurnazca kurgulanmış entrikalar ve tutku… GAME OF THRONES ekranı sarsmaya, yürekleri burkmaya, sürükleyici hikayesiyle TV tarihine yeni bir kült kazandırmaya hazırlanıyor.

Yeni Yayın Dönemiyle ekranda izleyici ile buluşacak yeni dizilerden Teen Wolf ve Being Human sadece öne çıkanlardan ilk ikisi.

Euro 2012 Eleme Grubu Maçları
TÜRKİYE-ALMANYA
TÜRKİYE-AZERBAYCAN

İki Kader Maçı, NTV ve HDe’de
7 Ekim ve 11 Ekim -Canlı-

A Milli Futbol Takımımız, Euro 2012 yolunda son grup maçlarına çıkıyor. Grupta ikinciliği hedefleyen Türkiye, 7 Ekim Cuma 21:30’da Almanya, 11 Ekim Salı 20:00’de Azerbaycan ile olmak ya da olmamak için sahada olacak. Kritik bu iki maç da İstanbul’da Türk Telekom Arena Stadı’nda oynanacak.

Ercan Taner’in anlatacağı, Rıdvan Dilmen’in yorumlayacağı bu önemli karşılaşmalar NTV ve yüksek çözünürlülük kalitesiyle D-Smart HD 58. kanalda yayın yapan HDe'den canlı yayınlanacak...

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...