Hediye vermek için kovaladılar

Afyonkarahisar'da PTT'nin 170. kuruluş yıldönümü nedeniyle düzenlenen etkinlikte sürpriz hediye verilecek müşteri, kalabalığı görünce ne olduğunu anlamayarak, binadan kaçmayı çalıştı.

Haberler - Anadolu Ajansı 23.10.2010 - 16:50

Hediye vermek için kovaladılar

PTT'nin kuruluş yıldönümü etkinlikleri Atatürk Anıtı'na çelenk konulmasıyla başlandı. Ardından şehir içinde PTT araçlarıyla konvoy düzenlendi. Daha sonra PTT Afyonkarahisar Başmüdürlüğü'ndeki posta gişelerinde işlem yaptıran 170. müşteriye sürpriz hediye verildi.

PTT'nin şanslı müşterisi ise Afyonkarahisar'da vatani görevini yapan 20 yaşındaki Mersinli Emrah Bal oldu.

Kendisine gönderilen postayı almak üzere PTT'ye gelen Emrah Bal, görevlilerin sürprizi ve basın mensuplarını karşısında görünce şaşırdı.

Paniğe kapılan Bal, PTT binasından kaçmaya çalıştı. Görevlilerin ardından giderek ikna ettiği Bal, şanslı müşteri olduğunu öğrenince çok sevindi.

Afyonkarahisar PTT Başmüdürü Ceylan Kırmızıgül, şanslı müşteri Emrah Bal'a, PTT Genel Müdürlüğü tarafından gönderilen pul albümü ile çeşitli hediyeler verdi.

Aldığı hediyeler karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Mehmet Bal, “Böyle bir şeyi hiç beklemiyordum. Şanslı müşteri olduğumu için mutlu oldum. PTT görevlilerine teşekkür ederim'' dedi.

Sayfa Yükleniyor...