NTV

Her şey karısına olan aşkı için

Türkiye

Ali, karısı Melek’i kurtarmak için yasa dışı yollara sapıyor.

Tuba Büyüküstün ile İlker Aksum’un başrollerini paylaştığı 20 Dakika dün akşam Star TV ekranlarında yayınlanan 4.Bölümü ile izleyicileri ekrana kilitledi.

20 DAKİKA 4.BÖLÜM KONUSU
Kedi'nin Ali'ye yardımı asıl şimdi başlar. İlk adım, sahte kimlik çıkarmaktır. Ama bu yasadışı sularda başka birinin kimliğine bürünmek, Ali'nin sandığı kadar kolay değildir. Bu ilk adım için Ali'ye sadece Kuzgun yardım edecektir.

Aslı'nın ölümünden büyük suçluluk duyan Melek, Muavin'in yasaklarıyla şimdi de Ozan'ı kaybeder. Ama Ozan işin peşini bırakmaya niyetli değildir. Aslı Tanbaş'ın ölümünün üzerindeki sır perdesini aralamakta kararlıdır. Kerim'le ilgili çok önemli bilgilere ulaşır.

ALİ’NİN PARASAL SIKINTILAR
Ali bütün bu sorunlarının yanında parasal anlamda da sıkıntı yaşamaya başlar. Öte yandan çocuklarıyla yeteri kadar ilgilenemeyen Ali, kızının gönlünü almak için kızını okulda ziyaret eder. Kızına öyle bir hediye verir ki, kızı hediye alamamanın üzüntüsünü unutmuştur bile.

Bir babanın hem eşini hem aşkını kurtarma, hem çocuklarına ana baba olma hem de para kazanma sıkıntısını sakın kaçırmayın.