'Heroes' 4. sezonuyla yine CNBC-e'de

Yeni bölümleri merakla beklenen 'Heroes', 4. sezonuyla her Pazar CNBC-e'de.

04.12.2009 - 14:28

'Heroes' 4. sezonuyla yine CNBC-e'de

Bu sezon 'Heroes'ta her şeyin bir bedeli var... Süper kahraman dünyasında kefaret zamanı yaklaştı. Çok savaş yaşandı, çok hata yapıldı ve çok insan öldü. Artık birilerinin bu kayıpların bedelini ödemesi gerek. Ancak tüm kahramanların önce kendi şeytanlarıyla savaşması gerekiyor. 4.sezon bölümleri yeni kahramanlarıyla başlıyor.


4.SEZON 1.BÖLÜM NASIL BAŞLIYOR?
Gizemli Bir Karnaval ve Cenaze Töreni
Dizinin dördüncü sezonunun ilk bölümü gizemli bir karnavalda düzenlenen cenaze töreniyle açılıyor. Özel güçlerinin neler olduğu henüz bilinmeyen bir adam olan Samuel, karnaval ahalisine aralarına daha çok onlar gibi insanın katılacağını söyler. Nathan’ın ölümü ve Sylar’ın anılarının yok edilip Nathan’a dönüştürülmesi sonrasında, gerçekten neler oluğ bittiğinden habersiz kahramanlar normal hayatlarına adapte olmaya çalışırlar. Claire yaşıtları gibi koleje başlar. Ando ve Hiro, Hiro’nun sağlığının bozulması üzerine Tokyo’ya döner. Kız kardeşinden bir ofis kiralayan Hiro, telefon hattı kurarak “Kahramanlık” yapmaya devam etmeyi planlar ancak işler pek istediği gibi ilerlemez. Sağlığı da gittikçe bozulmaktadır.

Sylar-Nathan dönüşümünden sonra evine ailesinin yanına dönen Matt Parkman ise, polis memuru olarak çalışmaya başlar. Ancak Nathan’daki değişimin farkında olan Angela onu tekrar görevinin başına çağırır. Peter kendini acil servis görevlisi olarak çalışarak, Suresh’ten aldığı aşırı hızlı ve güçlü olma yeteneklerini kullanıp mümkün olduğunca çok insanın kurtarmaya adar. Özel güçleri olan insanları toplayan birimin ajanlarını tek tek öldüren Tracy, Danko ölmeden rahat yüzü göremeyeceğini düşünmektedir. Noah ona bu konuda yardımcı olur.

'Heroes' her Pazar saat 21.00'de.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...