'Hiçbir zaman yapamadığım 5 listeleri'

Türkiye'nin müzikteki özgün isimlerinden Hayko Cepkin N5'te sevdiği şeylerin listesini yapmaya çalıştı ama...

'Hiçbir zaman yapamadığım 5 listeleri'

Her hafta ünlü bir ismin '5 listesi'ni yayınladığımız N5'te bu hafta Rock müziğin nevi şahsına münhasır isimlerinden Hayko Cepkin var.

Hayko Cepkin N5'e başladığımız andan beri aklımızda olan isimlerden biriydi. Müziğini ve Beşiktaşlılığını iyi biliyorduk ve N5'te onunla yapabileceğimiz şeyler not defterimizde duruyordu ama... 'Ama'dan önce;

Hayko Cepkin ile plak şirketi EMI'da buluştuk. Klişe olacak ama çok eskiden beri tanışıyormuşuz gibi karşıladı bizi. Son derece rahat ve samimiydi. Bu rahatlık hemen bize de bulaştı tabii.

Biz N5 için ona iki tane başlık önermiştik... Yoldayken 'Başlığı değiştirir mi?' diye konuşmuştuk ama çekim yapacağımız odaya girdiğimizde bizi büyük bir sürprizin beklediğini anladık. Hayko bizi 'Ne listesi? Liste mi yapacaktık? diye karşıladı. Daha da ötesi hayatta hiç bir şey için 'en' diyemediğini, sevdiği şeyleri 5'e indiremeyeceğini söyledi. Bu konuşmalar gülüşmeler içinde geçse de endişe de artıyordu.

Sohbet ilerledikçe anladık ki, böyle listelemeler onu gerçekten zorluyordu. Bir ara "hadi biz röportaj yapalım, bırakalım listeyi" bile dedi... Ama sohbet ilerledikçe N5'in formatı da kendiliğinden belirmeye başladı. Hayko bizim için listeler yapmaya çalışıp, yapamadıkça bu haftanın konusunun yapamama hikayesi olacağı ortaya çıktı.

Yani bu haftanın N5'i de 'bir N5 yaratmaya çalışma hikayesi'ne dönüştü... En zor çekimimiz oldu ama en eğlenceli çekimlerden birini yaşadık aynı zamanda. Ortaya da tamamen farklı birşey çıktı.

Bir de küçük bilgi: Koluna kocaman bir dövme yaptırmış. O kadar yeniydi ki, N5 defterine listesini yazarken dövme için sürülmesi gereken krem, defterin her yerine dağıldı.

Hayko'nun yeni dövmesi... Hayko'nun yeni dövmesi...

Sonuçta en farklı N5'i izleyeceksiniz bu hafta... Ayrıca bu hafta bir yeniliğimiz daha var. N5 ile ilgili haberlerimizi artık çekim anında Twitter'dan paylaşıyoruz...

Hayko ile yaptığımız çekimlerde ilk denememizi yaptık ve biz çekim yaparken gelişmeler ve fotoğraflar anında Twitter'dan paylaşıldı. Twitter'dan N5'i takip etmek için: twitter.com/ntvmsnbc_N5

İşte Hayko Cepkin'in liste yapamama hikayesi: İzlemek için tıklayınız

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...