How I Met Your Mother CNBC-e’de başlıyor

Bir nişan, bir ayrılık, bir yolculuk, bir macera ve her şeyden önemlisi bir tanışma hikayesi… TV’nin en imkansız görünen ve en komik tanışma hikayesini anlatan How I Met Your Mother yeni sezonuyla 10 Ocak Perşembe, saat 20’de CNBC-e’de.

07.01.2013 - 14:14

How I Met Your Mother CNBC-e’de başlıyor

How I Met Your Mother, yeni sezonunda müstakbel izdivaçlara odaklanıyor.

Bundan sekiz yıl önce Barney’yi damatlığının içinde, Robin’i evlilik yeminini hazırlarken, Ted’i ruh eşini bulamamış halde, Lily’yi bebeğinin başında, Marshall’ı da aile babası olarak göreceğimiz kimin aklına gelirdi? Ted’in çocuklarının annesine hiç olmadığı kadar yaklaşacağımız, Barney-Robin evliliğinin temellerinin atılışına şahitlik edeceğimiz ve Marshall ile Lily’nin ebeveynlik macerasına katıla katıla güleceğimiz bol sürprizli bir sezonla karşı karşıyayız.

ŞEYTAN DETAYLARDA GİZLİDİR!
Uzun soluklu TV yapımlarının sonu sürprizdir ve  nasıl biteceği merak edilerek izlenir. How I Met Your Mother ise sonuca ulaşmamıza neden olan olaylara odaklanmamızı sağlıyor. Yeni sezon daha önce denenmemiş pek çok anlatım tekniğinin kullanıldığı, karakterlerin olgunlaşırken, kendilerini komik pozisyonlara soktuğu “efsanevi” bir serüven sunuyor. Tüm bunlara ek olarak, bu sezonun dizinin final sezonu olabilme ihtimalini de unutmamak gerekiyor... 

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...