NTV

Hülya Avşar Baha’yı rahat bırakmıyor!

Türkiye

Birbirinden başarılı yarışmacılar performanslarıyla izleyicileri etkiliyor. Minik Baha Bayırlı ise Hülya Avşar tarafından ısırılmaktan bir türlü kurtulamıyor.

Yetenek Sizsiniz'de bu hafta birbirinden yetenekli dansçılar, muhteşem sesler ve dünya tatlısı minikler sahne aldı!

MASAYA ÇIKARDI POPOSUNU ISIRDI
Minik yarışmacı Baha Bayırlı, Yetenek Sizsiniz sahnesine elinde mandalinalarla çıktı. Jüri üyelerine mandalina ikram eden minik Baha, Hülya Avşar tarafından ‘yine’ ısırılmaktan kurtulamadı. Sergilediği bateri performansıyla izleyicilerin en üst sıralara taşıdığı minik Baha tüm izleyicilerin kalbine taht kurdu.

‘KIVRAK’ DANSÇILAR
Genç dansçılar Doğukan ile Ataberk ritim duyguları ile Hülya Avşar’ı etkilemeyi başardı! İkili yeni katıldıkları dans okulunu da arkalarına alarak çıktıkları sahnede kıvrak danslarıyla izleyicileri etkiledi.

BİNBİR DANS SERTAÇ
Bir diğer yetenekli dansçı Sertaç Yay, folklordan, ritmik Tarkan dansına, Latin dansından, çift dansına kadar bir çok kategoride yeteneğini sergiledi. Farklı türlerdeki başarılı performansıyla izleyicilerden tam not alan Sertaç Yay, zirvede kendine yer buldu.

EUROVISION ŞARKISI İLE KATILDI
15 yaşındaki Derya Araz, Eurovision yarışmasında birincilik kazanan Euphoria adlı şarkıyı söyledi. İsveçli şarkıcı Loreen’in seslendirdiği şarkıyı güçlü sesiyle yorumlayan Derya Araz, aradığını bulamadı.