Hürrem’e korkunç bir tuzak kuruldu!

Hürrem’den intikam almakta kararlı olan Hatice gözünü kararttı

Haberler 21.02.2013 - 10:51

Hürrem’e korkunç bir tuzak kuruldu!

Muhteşem Yüzyıl’da dün akşam yer yerinden oynadı!

ŞAH SULTAN SARAYDAN KOVULDU
Şah Sultan'ın İbrahim'e yazdığı mektupla deliye dönen Hatice, Şah Sultan'ı sarayından kovdu. Şah Sultan, Hürrem'in oyunu olduğunu söylese de sırrı ifşa oldu. İtalya seferindeki Süleyman, İbrahim'in yokluğunu her zamankinden çok hissetti. Süleyman Hürrem’in başına gelenleri öğrenince, Şah Sultan hesap vermek için Süleyman'ın karşısına çıktı. Düşmanlarının oyununu bozduğunu düşünen Hürrem, hiç beklemediği bir tuzağın içine çekildi.

İKİ KARDEŞ BİRBİRİNE DÜŞTÜ
Yıllar önce İbrahim'e yazılan bir mektup, iki kardeşi birbirine düşürdü. Şah Sultan, mektubu kendisinin yazmadığına ikna etmeye çalıştı. Hatice ise ihanete uğradığını düşününce tepkisi ağır oldu. Şah Sultan, Hürrem’in bu oyununu bozmak için yeni bir plan yaptı.

SÜLEYMAN İBRAHİM’İN YOKLUĞUNU HİSSEDİYOR
Seferde karşılaşılan zorluklar Süleyman’ı iyice yalnızlaştırdı. İbrahim'in yokluğunu her zamankinden çok hissetti. Şehzade Mehmet ise Bali Bey’le çıktıkları keşifte saldırıya uğradı. Mehmet, cesareti ve kuvvetiyle Süleyman’ın takdirini kazanmayı başardı.

HIRÇIN BİR KADIN
Mustafa ise seferden gelen haberlerle derin bir üzüntüye boğuldu. Mustafa bu olaylar sırasında Cenevizli bir kadınla tanıştı. Güzelliği ve hırçınlığıyla nam salmış bu kadın, Mustafa'nın da dikkatini çekti.

KORKUNÇ TUZAK
Süleyman seferden dönünce Hürrem vakit kaybetmeden yokluğunda olan biteni anlattı. Hesap vermek için Süleyman'ın karşısına çıkan Şah Sultan ise duydukları karşısında şaşkına döndü. Hürrem’den intikam almakta kararlı olan Hatice ise gözünü kararttı. Gizemli bir kadınla birlikte Hürrem’e korkunç bir tuzak kurdu.

Şah Sultan’ın sırrını öğrenen Hatice ne yapacak? Şah Sultan, Hürrem’in oyununu bozabilecek mi? Hürrem'e kurulan tuzak ne? Tüm bu soruların cevapları burada!

Sayfa Yükleniyor...