Hüseyin Doğan son yolculuğuna uğurlandı

55 yaşında yaşamını yitiren Ramsey İcra Kurulu Başkanı Hüseyin Doğan, düzenlenen törenin ardından son yolculuğuna uğurlandı. Cenaze törenine Cumhurbaşkanı Erdoğan da katıldı.

Anadolu Ajansı 04.04.2016 - 16:28 | Son Güncelleme : 04.04.2016 - 16:29

Hüseyin Doğan son yolculuğuna uğurlandı

Hayatını kaybeden Ramsey İcra Kurulu Başkanı Hüseyin Doğan için Fatih Camisi'nde cenaze töreni düzenlendi.

Törende taziyeleri, Hüseyin Doğan'ın babası Mustafa Doğan ve kayınpederi Yetkin Malatyalı kabul etti.

Törene, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan ve kızı Sümeyye Erdoğan, Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, İstanbul Valisi Vasip Şahin, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, eski Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, AK Parti İstanbul İl Başkanı Selim Temurci, Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı Mehmet Büyükekşi, MÜSİAD Başkanı Nail Olpak, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu Başkanı Ömer Cihad Vardan, Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Göksel Gümüşdağ, Ramsey Yönetim Kurulu Başkanı Remzi Gür, Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nazif Zorlu, Star Medya Grubu Başkanı Murat Sancak ve aralarında iş, siyaset ve spor dünyasından tanınmış isimlerin bulunduğu çok sayıda kişi katıldı.

Hüseyin Doğan'ın eşi ve çocuklarının da hazır bulunduğu törende Erdoğan aileye taziyelerini iletti.

Doğan'ın cenazesi öğle vakti kılınan namazın ardından Yeni Topkapı Mezarlığı'nda aile kabristanında toprağa verildi.

Kastamonu’da 1961 yılında dünyaya gelen Hüseyin Doğan, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Maliye Bölümü'nü bitirdi.

Ramsey ve KİP markalarını bünyesinde bulunduran Gürmen Giyim Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin İcra Kurulu Başkanlığı’nı yapan Doğan, bir dönem Birleşmiş Markalar Derneği Yönetim Kurulu Başkanlığı görevinde bulundu.

İşadamı Hüseyin Doğan, evli ve 4 çocuk babasıydı.

Sayfa Yükleniyor...