İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu taburcu oldu

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, corona virüs tedavisi gördüğü özel hastaneden taburcu oldu. 4 gün daha karantinada olacağını belirten İmamoğlu, ''Cuma günü itibariyle işime ve gücüme devam edeceğim. Karantina biter bitmez İzmir'e gideceğim'' dedi.

Haberler - İHA 02.11.2020 - 12:24 | Son Güncelleme : 02.11.2020 - 12:35

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu taburcu oldu

Yüksek ateş şikayetiyle başvurduğu özel bir hastanede 23 Ekim’den beri tedavi gören İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı , tedavisinin tamamlanmasının ardından bugün taburcu oldu.

''İZMİR’DE YAŞANILAN DEPREM HEPİMİZİN CANINI YAKTI''

İmamoğlu, hastane çıkışında gazetecilere yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“İzmir’de yaşanılan deprem hepimizin canını yaktı. Milletimize baş sağlığı diliyorum. Umarım iyi haberler almaya devam ederiz. ’de ve İstanbul’da bir numaralı gündemin deprem olduğunu bir kez daha bu süreç bize hatırlattı. Başka bir konuyu konuşmanın yersiz olduğunu, bu konu üzerine milletçe odaklanmamız gerektiğini hatırlatmış oldu.

''ATEŞİN DIŞINDA BAŞKA BİR SEMPTOM YAŞAMADIM''

10 gün sonra taburcu oluyorum. Tedavi sürecimin büyük bir bölümünü burada iyi geçirdiğimi ifade edebilirim. Ateşim 4 gün sürdü. Sonra normale döndü. Tedavi sürecimiz devam etti. Ateşin dışında başka bir semptom yaşamadım. Bizi arayan herkese çok teşekkür ederim. Allah herkese sağlık sıhhat versin. Covid-19 testim pozitif çıkmadan 2 gün öncesi burada apandisit ameliyatı oldum. 4 gün daha karantina sürecim devam edecek. Cuma günü itibariyle işime ve gücüme devam edeceğim. Karantina günü biter bitmez İzmir’e gideceğim.''

VİDEO: BAŞKANI İMAMOĞLU'NDAN ''İYİYİM'' MESAJI (ARŞİV)

Sayfa Yükleniyor...