İçinizde bir ‘Spartacus’ mu gizli?

Yanıtınız 'evet'se artık içinizdeki ‘Spartacus’u ortaya çıkaracak yeni bir iPhone uygulamasına sahipsiniz.

Haberler 18.10.2010 - 17:06

İçinizde bir ‘Spartacus’ mu gizli?

15 Eylül’de e2, 19 Eylül’de de CNBC-e ekranlarında başlayacak olan ‘Spartacus: Blood and Sand’ adlı sansasyonel dizinin belli başlı karakterleri artık sizin yüzünüzü taşıyabilir. Türkçe menülü 'CNBC-e Şipşak' uygulamasını bugünden itibaren App Store’dan indirilebilecek Apple iPhone kullanıcıları, Spartacus dizisindeki altı erkek ve altı kadın karakterin portresine kendi yüzlerini monte edebiliyor.

CNBC-e Spartacus uygulamasının giriş sayfasında erkek ve kadın karakter portrelerinden birini seçen kullanıcı, daha sonraki sekmede iPhone’un kamerasını kullanarak yüzünün fotoğrafını çekiyor veya fotoğraf albümünden her hangi bir yüzü fotoğrafını seçiyor.

Karakter portresinin boş bırakılan yüz kısmına otomatik taşınan kullanıcı yüzü, istenirse birkaç dokunuşla döndürülerek veya ebatı değiştirilerek boş yuvaya uygun hale getiriliyor. Simanızda parlaklık ve kontrast düzeltmesi yapmak da mümkün.

Böylece elde edilen ‘Romalı’ portresi iPhone fotoğraf albümüne kaydediliyor, e-posta yoluyla eşe dosta gönderilebiliyor, Facebook ve Twitter’da anında paylaşılabiliyor. CNBC-e Şipşak uygulamasının App Store'daki sayfasına gitmek için aşağıdaki resme tıklayın. İyi eğlenceler!

Sayfa Yükleniyor...