İçişleri Bakanı Soylu'dan Şanlıurfa'daki saldırıyla ilgili açıklama

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Şanlıurfa'daki terör saldırısıyla ilgili, "15 civarında hafif yaralı olduğunu arkadaşlarımız bize ilettiler. Bir tane de 6 yaşındaki bir çocuğumuz şehit oldu" dedi.

İHA 17.02.2017 - 22:59 | Son Güncelleme : 17.02.2017 - 23:01

içişleri bakanı süleyman soylu pkk terör120217.jpg

AK Parti İzmir İl Başkanlığı’nı ziyaret eden İçişleri Bakan Soylu, gündeme ilişkin açıklama yaptı.

Soylu, Şanlıurfa'daki patlamaya ilişkin, "15 civarında hafif yaralı olduğunu arkadaşlarımız bize ilettiler. Bir tane de 6 yaşındaki bir çocuğumuz şehit oldu. Allah rahmet eylesin" diye konuştu.

"4-5 AYDIR BİRÇOK OLAYI GERÇEKLEŞTİREN HAİN ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ"

Soylu, 5 aydır peşinde olunan ve ülkede 4-5 aydır bir çok olayın faali olan teröristin etkisiz hale getirildiğini ifade ederek, "Bir de başka bir haber daha vereceğim. Yaklaşık 5 aydır peşinde olduğumuz bir hain vardı ve ülkemizde son 4-5 aydır gerçekleştirilen bir çok olayın faali bugün kahraman güvenlik güçlerimiz onlara gereken cevabı verdiler ve onları etkisi hale getirdiler. Yarın arkadaşlarımız bunları açıklayacaktır. Hiç merak etmeyin bu aziz milletimize sözümüzdür. Hiçbir şeyden yorgunluktan, uykusuzluktan hiçbir şeyden çekinmeden bu aziz milletimizin ve Cumhurbaşkanımızın ortaya koyduğu iradenin savunucularıyız. Merak etmeyin söylediğimiz sözün sonuna kadar arkasındayız PKK bu ülkenin topraklarından silinecektir" şeklinde konuştu.

Sayfa Yükleniyor...