'İlk gayrimenkul ödülü' 6 farklı projenin

Gayrimenkul sektörünün tüm aktörlerini 28-29 Mart tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi'nde biraraya getiren ArkiPARC 2012, Türkiye'nin ilk gayrimenkul sektörü ödüllerine de ev sahipliği yaptı. Farklı kategorilerde 6 proje, ödülün sahibi oldu.

30.03.2012 - 12:01

'İlk gayrimenkul ödülü' 6 farklı projenin

Fiziksel çevrenin niteliğinin iyileştirilmesine katkı sağlayan kişi ve kurumların onurlandırıldığı Türkiye'nin ilk gayrimenkul ödülü 'ArkiPARC Gayrimenkul Ödülleri', gazeteci/mimar Özlem Gürses'in sunumuyla gerçekleşen törenle sahiplerini buldu. ArkiPARC 2012 ödülleri, 'Konut, Ofis, Otel, Alışveriş Merkezi, Alternatif Yatırımlar ve Karma Kullanım' olmak üzere toplam 6 kategoride 'proje' üzerinden geliştirici ve mimarına verildi.

ArkiPARC Gayrimenkul Ödülleri'nde; konut dalında Nef 04 Apartments, otel kategorisinde Hilton Garden Inn Golden Horn Sütlüce, ofis kategorisinde Tekfen Kağıthane Ofispark, alışveriş merkezi dalında Anatolium Alışveriş Merkezi, karma kullanım dalında da Mersin Marina ve alternatif yatırımlar kategorisinde Raif Dinçkök Kültür Merkezi projeleri ödüle layık görüldü.

Raif Dinçkök Kültür Merkezi Raif Dinçkök Kültür Merkezi

Seçici Kurulu'nda Menekşe Ataselim, Güniz Çelen, Murat Ergin, Ömer Egesel, İsmail Kavuncu, Markus Lehto, Enis Öncüoğlu ve Murat Özgümüş gibi Türkiye'de sektörün gündemi belirleyen önemli isimlerin olduğu ödüller için finale 17 proje kaldı. Ödülü kazananlar, finale kalan 17 proje arasından ArkiPARC ziyaretçilerinin oyları sonucu belirlendi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...