İnternet girişimcileri kampa!

Etohum platformunca belirlenen, 2010'un en umut veren 15 internet projesinin sahipleri kampa giriyor!

13.01.2010 - 17:16

İnternet girişimcileri kampa!

Yeni ekonomiyle ilgili bilgi ve iş fikri sahibi olan girişimcilerle bu konuda yatırım yapabilecek şirket ve profesyonelleri buluşturan etohum, 2010 yılında yatırım yapılacak 15 yeni internet girişimcisini Ocak sonunda açıklayacak.

30 Ocak 2010 Cumartesi günü Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kampusu Fazıl Say Salonu’nda düzenlenecek toplantıda, 2009 yılında etohuma teslim edilen 1000’in üzerinde başvuru arasından destek verilecek 15 tanesini duyurulacak.

Zorlu bir seçim sürecinden sonra 150 kişiyle yüz yüze görüşmeler yaparak 40 kişilik bir ön liste hazırlayan etohum, “yatırım yapılabilecek internet girişimcisi” unvanı alacak 15 adayı, 16 ve 17 Ocak tarihlerinde tecrübeli internet girişimcilerine yapacakları sunumlar doğrultusunda seçiyor.

Yatırım yapılabilecek 15 adayın açıklanacağı 30 Ocak toplantısına ayrıca, Airties Yönetim Kurulu Üyesi Ziya Boyacıgiller, Sobe Kurucusu Mevlüt Dinç ve Biletix.com kurucuları Ali Abhary ve Dave Dorner da konuşmacı olarak katılıyor.

etohum’un destekleyeceği adaylar ise şubat ayında Rixos Hotels sponsorluğunda ve Antalya’daki Rixos Premium Belek’te düzenlenecek 4 günlük etohum Girişimcilik Kampı’na katılacaklar. Kampta, iş planı oluşturmaktan yatırımcılara sunum yapmaya kadar birçok bilgi girişimcilerle paylaşılacak.

Toplantı ve etohum etkinlikleri hakkında bilgi almak, toplantılara katılmak için http://www.etohum.comadresi ziyaret edilebilir.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...