İntihar ve kaza İstanbul trafiğini felç etti

FSM Köprüsü’nde kendisini aşağıya bırakan bir kişi, şans eseri hayatta kaldı. Levent'te ise trafik kazası meydana geldi. Her iki olay, trafiği durma noktasına getirdi. Saracoğlu'ndaki maç ile Dolmabahçe'deki toplantı nedeniyle trafikte akşam saatlerinde de yoğunluk yaşanması bekleniyor.

Haberler 04.04.2013 - 16:03

İntihar ve kaza İstanbul trafiğini felç etti

Fatih Sultan Mehmet (FSM) köprüsü Ankara istikametinde öğle saatlerinde aracını durduran 33 yaşındaki B.E. korkuluklara tırmandı.

Üzerindekileri çıkararak intihar etmek isteyen bu kişiyi ikna etmek için bir psikolog olay yerine geldi. Ancak B.E., iki saatlik süren ikna çabalarına rağmen 64 metre yüksekliğindeki köprüden kendisini aşağıya bıraktı.

Polis memurlarının son anda tuttuğu B.E., polislerin elinden kayarak Boğaz'a düştü.

Şans eseri hayata kalan söz konusu kişi, ekipler tarafından denizden çıkartılarak ambulansla Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

Hastanede tedavi altına alınan B.E'nin vücudunda çok sayıda kırık olduğu bildirildi.

B.E.'nin eşinden boşandığı için psikolojik sorunlarının olduğu öne sürüldü.

LEVENT'TE KAZA
FSM'deki intihar vakası köprüde trafiğin felç olmasına yol açtı. FSM’nin ardından Boğaziçi Köprüsü’nde de yoğun trafik yaşandı.

Öte yandan, öğle saatlerinde Levent’te de bir trafik kazası meydana geldi. Kaza nedeniyle özellikle köprü katılımında trafik giderek yoğunlaştı.

İSTANBULLULARA İKİ UYARI
Bu arada, kent trafiğini akşam saatlerinde daha da yoğunlaştırması beklenen iki gelişme daha var.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, terörün çözüm sürecinde görev alacak "Akil İnsanlar" heyetiyle saat 18.00'de Dolmabahçe'deki Başbakanlık Ofisi'nde bir araya gelecek.

Fenerbahçe ise UEFA Avrupa Ligi çeyrek finalinde İtalya'nın Lazio takımıyla saat 22.05'te Şükrü Saracoğlu Stadı'nda karşılaşacak.

Sayfa Yükleniyor...