iPhone'da 160,000 ntvmsnbc!

Türkiye’nin güvenilir haber portalı ntvmsnbc’yi Apple iPhone’da takip eden kullanıcı sayısı 160 bini geçti.

28.12.2009 - 18:19

iPhone'da 160,000 ntvmsnbc!

Ntvmsnbc'nin iPhone için hazırladığı arayüz uygulamasını indirenlerin sayısı 160 bini geçti. Geçen yılın Ağustos ayı sonunda iTunes App Store'a yerleştirilen uygulama, sadece üç gün içinde en çok indirilen uygulama olmuştu.

Güvenilir habere iPhone'undan ulaşmak isteyenlere keyifli ve kullanıcı dostu bir deneyim yaşatan Ntvmsnbc iPhone uygulaması, şık ve kullanışlı tasarımıyla fark yaratıyor. Uygulamayı indirip iPhone’a kuran kullanıcılar, ntvmsnbc’nin ana haber kategorilerine ve haber başlıklarına hızla ulaşıyor.

Sürekli yenilenen uygulamaya yeni eklenen özellikle, beğenilen bir haberin linki Facebook ve Twitter'a doğrudan gönderilebiliyor veya e-postayla paylaşılabiliyor. Bunun için haber sayfasının üstündeki 'Paylaş' butonuna basmak kafi.

Ayrıca NTV, CNBC-e ve NTV Spor yayın akışları, ulusal ve uluslararası spor karşılaşmalarının sonuçları, anlık Borsa ve döviz kuru verileri, kent bazında hava durumu raporları ve hatta burç yorumları da ntvmsnbc'nin iPhone uygulamasıyla anında öğrenilebiliyor.

Uygulama, direkt iPhone üzerinden veya iTunes yüklü bilgisayarla iTunes Store’a bağlanarak indirilebiliyor. Uygulamayı hemen indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

SipruRD uygulamasını cihazına indiren iPhone kullanıcıları da, NTV Radyo, Kral FM, Virgin Radio, Radyo Eksen, N101, Voyage ve NTV Spor Radyo'yu canlı olarak dinleyebiliyor.

Uygulamayla herhangi bir radyo dinlenirken, yayın akışı ve şehir frekansları görülebiliyor, istenirse iletişime geçmek için uygulama üzerinde bulunan telefon numarası, eposta adresi veya kısa mesaj numarasına tıklamak yeterli oluyor.

SipruRD uygulaması iTunes appstore'da yerini aldı. İndirmek için buraya tıklayınız.

iPhone’da ntvmsnbc artık daha keyifli

Doğuş radyoları iPhone’da

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...