İri basenlilere öneriler

Kim Kardashian'dan kusursuz görünüm için 5 tavsiye...

20.10.2011 - 17:41

İri basenlilere öneriler

Moda ile arası çok iyi olan Kim Kardashian, iri basenlerine rağmen ne giyse büyüleyici görünüyor. İşte bir kaç tüyo...

İYİ BİR TERZİ ŞART
Terzi bulun dediysek, "hot couture" giyinin anlamında önermedik elbette. Bir elbiseyi çok beğenip aldınız ama üstünüzde duruşundan emin olmadığınızda, terziye danışıp fikir alabilirsiniz. Etek boyu kısaltma, pili açma ya da bir detay ile oynama görünüşünüzde çok büyük farklar yaratabilir! Üstelik çok beğenerek aldığınız elbiseyi zevkle giyersiniz.

BELİ VURGULAYIN
Bir kemer her şeyi değiştirebilir! Kim Kardashian genellikle Phillip Lim ve Alaia'nın büyük kemerlerini kullanıyor. Vintage kemerler de doğru bir seçim olur. Kemer, görünüme son noktayı koymak için iyi bir dokunuştur ve ilgiyi kendine çeker. Vücut hatlarınıza en uygun kemeri bulun ve kullanın!

BÜYÜK BOY ÜSTLER VE ELBİSELERDEN KAÇININ
Bol giysiler çok rahattır ve Nicole Richie kadar zayıfsanız üzerinizde harika da görünebilir. Ama biraz topluysanız, bol giysilerle daha çok hamile gibi görünebilirsiniz! Onun yerine maksi elbiseleri deneyin. Kıvrımlı hatlara sahipseniz, ne çok bol ne de çok sıkı giysileri tercih etmelisiniz.

VÜCUDUNUZU TOPARLAYAN İÇ ÇAMAŞIRLARI SEÇİN
Vücudunuzu sarıp sarmalayan iç giysiler, görünümünüzü de inceltir. Şişkinlikler kaybolur, fit gözükürsünüz. Korse sevmiyorsanız, karnı ve baseni toparlayan külotlardan alabilirsiniz. Elbiselerin altına rahatlıkla giyebileceğiniz bu iç çamaşırlarının korse elbise tarzında olanları hem yumuşacık hem de çok rahat.

KIVRIMLARINIZI SEVİN
Kim Kardashian'ın en önemli tavsiyesi: Kıvrımlarınızı sevin ve onlarla barış içinde yaşayın! Bedeninize uygun inanılmaz elbiseler yapan markalar var, çıkın ve onları bulun. Unutmayın, hatlarınızı dengeleyen bir giysi ile mankenlere taş çıkartan harika bir görüntüye sahip olursunuz.
  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...