İş makinesinin altında kalan minik Seda Nur öldü

Şanlıurfa’da, geri manevra yapan iş makinesinin altında kalan 2 yaşındaki Seda Nur Karakeçi yaşamını yitirdi. Kaza sonrası küçük kızın yakınları ve mahalleli, iş makinesine saldırıp camlarını kırdı.

Haberler - DHA 17.08.2016 - 21:38

İş makinesinin altında kalan minik Seda Nur öldü

Şanlıurfa Selçuklu Mahalle'sinde parke taşı döşenmesi sırasında Eyyübiye Belediyesi'nin taşeron olarak kiraladığı M.S.A. yönetimindeki iş makinesi geri manevra yaparken, oyun oynayan Seda Nur Karakeçi’ye çarptı. İş makinesinin altında kalan küçük Seda Nur olay yerinde yaşamını yitirdi.

Kazayı haber alıp olay yerine gelen minik kızın yakınları ve mahalleli, taşlarla Seda Nur'u ezen iş makinesine saldırdı. Camları kırılan araçta mahsur kalan operatör M.S.A. ise, bazı vatandaşlar tarafından bölgeden uzaklaştırıldı.

İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, öfkeli kalabalığı sakinleştirdi, olası taşkınlıkları önlemek için mahallede önlem aldı. Bu sırada ölen minik kızın annesi Fatma Karakeçi gözyaşlarına boğuldu.

Karakeçi'nin cesedi, yapılan incelemenin ardından otopsi için Adli Tıp Kurumu'nun morguna götürülürken, iş makinesinin operatörü M.S.A. ise gözaltına alındı.

Sayfa Yükleniyor...