İSF'de 2 liraya kahve keyfi

Lavazza, İstanbul Shopping Fest 2011'in coşkusuna eşsiz lezzeti ve özel kampanyası ile katılıyor. İtalyan espressosunun tadını ve kalitesini Best Coffee Shop'lardan sokağa taşıyan Lavazza'da bir bardak dolusu kahve keyfi sadece 2TL…

Haberler 18.03.2011 - 12:19

İSF'de 2 liraya kahve keyfi

18 Mart-26 Nisan tarihleri arasındaki İstanbul Shopping Fest 2011'e özel take away kampanyası uygulayan Lavazza, 40 gün boyunca benzersiz çeşitlerini 2 TL ile sunacak.

Festival kapsamındaki alışveriş merkezlerinde ve caddelerde yaşadığınız alışveriş keyfine lezzetli bir mola vermek istediğinizde, enfes kahve kokusunu takip ederek Best Coffee Shop'lara gelip favori kahvenizi seçmeniz yeterli…

KAHVE KOKUSU FESTİVALİ SARIYOR
Birbirinden lezzetli efsanevi Espresso, Cappuccino, Latte Macchiato, Sıcak Çikolata, IGLU ve diğerleri, kahve tutkunlarına alışverişlerinde eşlik edecek. Küçük ve büyük boy olarak tasarlanan özel tasarımlı karton bardaklarda, her yıl dünyada büyük ses getiren Lavazza takviminin çarpıcı görselleri kullanılıyor.

Espressolu serinletici IGLU ise orta boy kendi özel bardağında servis ediliyor.

Lavazza konuklarını İstanbul'da; Profilo AVM, Bayrampaşa Forum, Çemenzar, Ataşehir, Ağaoğlu Andromeda, Bahçeşehir, Ortaköy, Beşiktaş; Antalya- Özdilek; İzmir-Ege Park'da ağırlıyor.

www.istshopfest.com
www.facebook.com/istshopfest
www.twitter.com/istshopfest

Sayfa Yükleniyor...