İşkenceci koca köpeklerin önüne atmakla tehdit etti

Antalya'da yaşayan Büşra D. (20), kaçarak evlendiği S.D.'den (22) 2 yıl boyunca şiddet gördü. S.D., tekme, tokat ve demir boruyla dövdüğü, başını su dolu leğene batırıp, köpeklerin önüne atmakla tehdit ettiği Büşra D.'nin burnunu da kırınca genç kadın kocası hakkında 1 ay uzaklaştırma kararı aldırdı. Ailesinin evine dönen Büşra D., kocasının kendisine yaşattığı travmanın cezasını çekmesini istediğini söyledi.

Haberler - DHA 05.02.2021 - 11:53

İşkenceci koca köpeklerin önüne atmakla tehdit etti

Antalya'nın Kepez ilçesinde yaşayan evli ve 1 çocuk annesi Büşra D., S.D. ile 2 yıl önce kaçarak evlendi. Büşra D. ile kocası S.D. arasında 1 ay sonra başlayan tartışmalar, yerini şiddete bıraktı.

Cep telefonu olmayan Büşra D., yaşadıklarını ailesine anlatmaya çalıştığında ise kocasından bunun için de şiddet gördü.

KOMŞULAR DUYMASIN DİYE AĞZINI BANTLADI

S.D., ailesini aradığı için ve geçmişteki fotoğraflardan dolayı kıskançlık krizine girip, Büşra D.'ye sürekli şiddet uygulamaya başladı. S.D.'nin tekme, tokat, yumruk, taş, odun ve elektrikli süpürgenin demir borusu ile dövdüğü Büşra D., kocası ölümle tehdit ettiği için yaşadıklarını kimseye anlatamadığını, ifade etti.

S.D., uyguladığı şiddeti komşuların duymaması için de Büşra D.'nin ağzını bantladı. Büşra D., hamile olduğunda dahi kocası tarafından dövüldüğünü söyledi.

ABLASINI ARAYINCA BURNUNU KIRDI

S.D., beslediği yasaklı cins köpeğin önüne atmakla tehdit ettiği Büşra D.'nin başını, çocuğunun boğazına su kaçırdığı gerekçesiyle banyoda su dolu leğenin içine defalarca batırıp çıkardı.

Büşra D.'nin kendi telefonundan ablasını aradığını gören S.D., karısını darbetmeye devam etti bu sırada kadının burnu kırıldı. Bu olay sonrası komşular durumu aileye, aile de polise haber verdi. 

Ailesinin kendi yanında olduğunu hisseden Büşra D., aldığı tehditlere rağmen kocası S.D.'den şikayetçi olmaya karar verdi.

ŞİKAYETÇİ OLDU

Ailesinin yanına dönen Büşra D., ailesinden aldığı destekle hukuk mücadelesi başlatarak kocasından şikayetçi oldu. İlk olarak bir aylık uzaklaştırma kararı aldıran Büşra D., kendisine uyguladığı şiddetten dolayı kocasının en ağır cezayı almasını istedi.

Yüzünde, yanağında ve vücudunun birçok noktasında morluklar olan Büşra D.'nin gözlerinin altında ve burnunda ise yara izleri olduğu dikkati çekti.

"BEN DE ÖLMEK İSTEMİYORUM"

Yediği her dayak sonrası odasında ağladığını anlatan Büşra D., “Dayaklardan sonra odama geçer, çocuğuma sarılarak Allah'ım yardım et, beni kurtar diye dua ederdim. Bahaneler bularak beni döverdi. Elektrik süpürgesinin demir borusuyla dövüyordu. Saçımdan tutup yatak başlığına, dolap başlarına her türlü şiddeti uyguladı. Dayak yediğim zamanlarda ağzımı bantlardı. Dayak sonrası akan kanımı hep kendim sildim. Çocuğuma içirdiğim su yanlışlıkla boğazına kaçtı. Kocam da bunu görünce beni banyoya götürerek içi suyla dolu leğene başımı defalarca sokup çıkardı. Beni hep köpek yerine koyuyordu. Defalarca aldattı, aileme hakaretler ederdi. En son yediğim dayaktan sonra kendime 'Diğer kadınlar gibi olmayacağım. Ben de ölmek istemiyorum' dedim. Sonrasında da ailemin yanına gittim. Onların da desteğini görünce şikayetçi oldum" diye konuştu.

Kocası S.D.'nin 1 aylık uzaklaştırma kararı olmasına rağmen içinde korku olduğuna dikkat çeken Büşra D., yapılanların cezasız kalmamasını ve kocasının tutuklanmasını istedi.

Büşra D. ve avukatı, S.D. hakkında, 'kasten yaralama, 'tehdit', 'hakaret', 'kişiyi hürriyetinde yoksun kılma' ve 'eziyet' konularında suç duyurunda bulundu.

NTV uygulamasını indirin, gelişmelerden haberdar olun

google-play app-store Huawei App Gallery

AYLARCA TACİZ ETTİĞİ KADINA BALTAYLA SALDIRDI

Sayfa Yükleniyor...