İşler Güçler oyuncuları imza gününde

Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Sadi Celil Cengiz ilk imza gününde DVD’lerini imzalıyor.

Haberler 29.03.2013 - 17:14

İşler Güçler oyuncuları imza gününde

Geçen yaz Star’da “Modern Muzip Yalanlar” sloganıyla başlayan senarist ve yönetmenliğini Selçuk Aydemir’in yaptığı dizinin birinci sezon DVD’leri NTV Yayınları imzasıyla geçtiğimiz günlerde satışa sunulmuştu.

Dizinin başrol oyuncuları Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Sadi Celil Cengiz, DVD’nin ilk imza gününde 30 Mart Cumartesi günü izleyicileri ile buluşacak.

Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Sadi Celil Cengiz’in başlıca rolleri paylaştığı, yapımcılığını Limon Yapım’ın üstlendiği Star TV’nin sevilen dizisi ‘İşler Güçler’, senarist ve yönetmenliğini Selçuk Aydemir yapıyor.

TRAJİKOMİK BİR HİKAYE
İşler Güçler, kariyerlerinde farklı noktalardaki üç oyuncunun, birlikte bağımsız bir film çekebilmek için girdikleri kısır döngünün trajikomik hikâyesini konu ediyor.

Ahmet, oyunculuk serüvenine başrol ile başlamış ama kariyeri boyunca bir daha hiç başrol oynayamamış, eski günlerinin özleminde bir oyuncudur.

Murat, geç girdiği sektörde tüm yeteneklerine ve çalışkanlığına rağmen bir türlü hak ettiği saygıyı göremediğini düşünmektedir.

Sadi ise gümrük memurluğunu bırakıp oyuncu olmaya gelmiş ve bir daha memuriyete dönmemek için gözünü karartmış her şeyi yapabilecek biridir.

Üç kafadar arkadaş çareyi filmi finanse edecek parayı biriktirip, kendi filmlerinin yapımcısı olmakta bulur. Sırf para kazanmak için Meslek Hikâyeleri adlı belgeselin sunuculuğunu kabul ederler. Ama işler hiç de planladıkları gibi gitmez.

Sayfa Yükleniyor...