İstanbul'da bu yollar kapalı

İstanbul’un Kadıköy ilçesinde ulaşım zamlarını protesto amacıyla yapılacak miting nedeniyle bazı yollar trafiğe kapatılacak.

Haberler 22.01.2011 - 14:48

''Ezilenlerin Sosyalist Platformu'', Kadıköy İskele Meydanı'nda düzenleyeceği mitingle ulaşım zamlarını protesto edecek.

Miting nedeniyle saat 11.00'den itibaren bazı yollar kontrollü olarak trafiğe kapalı olacak.

Bu kapsamda, Tıbbiye Caddesi'ne gelen trafik akışı durdurulacak, Rıhtım Caddesi ile Boğa Meydanı'ndan Rıhtım Caddesi'ne kadar olan tüm yollar ve Söğütlüçeşme Caddesi'nden rıhtıma inen ara sokakların yanı sıra Orgeneral Şahap Gürler Caddesi de trafiğe kapatılacak.

Taşköprü, Kışla ve Albay F. Sözdener caddelerinin de ihtiyaç duyulması durumunda trafiğe kapatılması planlanırken, kapatılan söz konusu yollara alternatif olarak, Tıbbiye Caddesi'ne gelen trafik akışı, Burhan Felek Caddesi'nden E-5 yönü ile Behiçbey Sokak'tan İbrahimağa ışıklar istikametine verilecek. Söğütlüçeşme Caddesi'nden gelen trafik akışı, Altıyol Boğa Meydanı'ndan rıhtıma inmesi engellenerek, Kuşdili Caddesi Salı Pazarı istikametine sevk edilecek, Moda'dan gelen akış da Mühürdar kavşaktan geri yönlendirilecek.

Sayfa Yükleniyor...