İstanbul'da çifte cinayet: Önce karısını sonra arkadaşını öldürdü

Arnavutköy'de eşini ormanlık alanda öldüren kişi, daha sonra bir arkadaşının evini basarak kurşun yağdırdı. Arkadaşını da öldüren saldırgan polis tarafından yakalandı.

DHA 24.09.2020 - 11:43 | Son Güncelleme : 24.09.2020 - 13:04

İstanbul'da çifte cinayet: Önce karısını sonra arkadaşını öldürdü

İstanbul Arnavutköy'de çifte cinayet işlendi. Edinilen bilgiye göre Ersin Y. Hacımaşlı mevkii ormanlık alanda eşi Elif Y.'yi silahla ateş ederek öldürdü. Zanlı daha sonra Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hıdır Sokak üzerindeki Emrah Erdoğan'ın yaşadığı eve giderek zili çaldı, kapıyı eşi açtı.

Ersin Y. bir anda eve girerek Erdoğan'a silahla ateş etmeye başladı. Erdoğan kanlar içinde yere düşerken, saldırgan hızla evden çıkarak kayıplara karıştı.

Silah seslerini duyan komşular durumu hemen polise ve sağlık ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri Erdoğan'ın öldüğünü belirledi.

Gözlerinin önünde eşi öldürülen kadın sinir krizi geçirdi. Polisin soruşturması devam ederken, kaçan saldırgan polis ekipleri tarafından yakalandı.

Ersin Y.'nin polis sorgusunda iki cinayeti de işlediğini kabul ettiğini söylediği öğrenildi. Ersin Y.'nin gözaltındaki işlemleri devam ederken, polisin soruşturması çok yönlü olarak devam ediyor.

Sayfa Yükleniyor...