İstanbul'da 'gürültü' konusunda uyardığı komşularının saldırısına uğradı

İstanbul'da iddiaya göre bir kişi alt komşularına gürültü yapmamaları yönünde attığı mesaj sonucu 3 kişinin saldırısına uğradı. Olayın ardından gözaltına alınan 3 saldırgan ise serbest bırakıldı.

DHA 15.12.2019 - 12:21

komşu saldırı.jpg

İstanbul Bakırköy'de bir kişi ''gürültü yapmayın uyuyamıyorum'' şeklinde mesaj attığı alt komşularının saldırısına uğradı. 

Yeşilköy'de meydana gelen olayda gece saatlerinde, İskender Karaduman gece yarısı gelen sesler üzerine aynı apartmanda oturan alt kat komşusuna "gürültü yapmayın uyuyamıyorum" diye mesaj attı.

Karaduman'ın attığı mesaja sinirlenen ve ismi öğrenilemeyen alt kat komşusu iddiaya göre iki oğlu ile beraber yukarı çıkarak bağırmaya başladı.

Kapıyı yumruklayan ve tekmeleyen kişiler daire sahibi elinde sopa ile kapıyı açtığı esnada Karaduman'a saldırdı.

Evinde ve ailesinin yanında darp edilen Karaduman yaralanırken bina sakinleri durumu polis ve sağlık ekiplerine haber verdi.

Kısa sürede olay yerine gelen sağlık ekipleri yaralı Karaduman'a ilk müdahaleyi yaparak hastaneye kaldırdı. 

SALDIRGAN 3 KİŞİ SERBEST KALDI

Saldırı sonrası ihbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri de daire sahibine saldıran alt kat komşu ile iki oğlunu gözaltına alarak polis merkezine götürdü. İşlemlerinin ardından alt kat komşu ile iki oğlu serbest bırakıldığı öğrenildi. 

O ANLAR KAMERADA...

Sayfa Yükleniyor...