İstanbul'da kadının şüpheli ölümü: Babam attı, tutuklayın

İstanbul'da 55 yaşındaki Saadet Polat, 5. kattaki evinin penceresinden düşerek hayatını kaybetti. Mahalle sakinleri Polat'ın eşi ile gün boyu tartıştığını oğlunun da 'Babam attı, tutuklayın, kaçmasın' diye bağırdığını öne sürdü. İddialar üzerine kadının kocası gözaltına alınırken polisin olayla ilgili incelemesi sürüyor.

Haberler - DHA 31.05.2022 - 13:35

İstanbul'da kadının şüpheli ölümü: Babam attı, tutuklayın

Güngören'de bir kadının evinin penceresinden şüpheli bir şekilde düşerek hayatını kaybetmesine ilişkin inceleme başlatıldı. 

Olay dün akşam saat 23.00 sıralarında Mareşal Çakmak Mahallesi'ndeki meydana geldi.

İddiaya göre Saadet Polat, 5. kattaki evinin penceresinden apartman boşluğuna düştü. Ağır yaralanan Polat hastaneye kaldırıldı.

Tüm müdahalelere rağmen Saadet Polat hayatını kaybetti.

Mahalle sakinleri, Polat'ın eşi Hüseyin Polat ile gün boyu tartıştığını gece saatlerine kadar kavga ettiklerini ileri sürdü.

Saadet Polat (55)  Saadet Polat (55) 

Saadet Polat'ın eşi gözaltına alınarak, sorguya alındı. Hüseyin Polat'ın emniyette verdiği ifadesinde eşiyle tartıştıklarını, daha sonra pencereden atladığını iddia etti.

''BABAM ATTI, TUTUKLAYIN''

Mahalle sakini ise, "Oğlu dün akşam 'Babam attı, tutuklayın, kaçmasın' demiş. Bütün gün kavga ettiklerini komşuları duymuş. Düştü diyorlar, eşi attı diyorlar. Ne olduğunu tam olarak bilmiyorum. Kadına olan şiddete artık dur denilmesi gerekiyor" dedi.

Sayfa Yükleniyor...