İstanbul'da şafak operasyonu

İstanbul'da başta uyuşturucu olmak üzere organize çetelere yönelik operasyon düzenlendi. Özel Harekat polislerinin de destek verdiği operasyonda önceden belirlenen adreslere eş zamanlı baskın yapıldı. Gözaltılar olduğu bildirildi.

Anadolu Ajansı 01.11.2013 - 09:30

İstanbul'da şafak operasyonu

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, sabah saatlerinde birçok ilçede belirlenen yaklaşık 100 adrese operasyon düzenledi.

Çevik Kuvvet ve Özel Harekat ekiplerinin de aralarında bulunduğu 400 polisin katıldığı operasyonda, gözaltına alınan 54 kişi sorgulamak üzere emniyete getirildi.

Operasyonun devam ettiği, gözaltı sayısının artabileceği ve çalışmaların tamamlanmasının ardından gerekli açıklamanın yapılacağı bildirildi.

REZİDANSTA ARAMA
Esenyurt'ta 11 katlı lüks rezidanstaki bir dairede de arama yapıldı. Şüphelilerin kapıyı açmaması üzerine, dairenin kapısı koçbaşıyla kırılarak içeriye girildi.

Uzun süre evde incelemelerde bulunan ekipler bir kişiyi gözaltına alarak emniyet müdürlüğüne götürdü.

Gözaltına alınan şüpheli, basın mensuplarının "Neden gözaltına alındınız?" sorusuna "Ben nereden bileyim, onu polislere sorun" şeklinde cevap verdi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...