İstanbul'da silahlı soygun

Bağcılar'da bir bankadan 660 bin lira çeken kişi, çıkışta polis kıyafeti giyen 3 soyguncu tarafından gasp edildi. Parayı vermek istemeyen adamı bacaklarından vuran soyguncular 660 bin lirayı alıp kaçtı.

Haberler - DHA 01.12.2020 - 17:38

İstanbul'da silahlı soygun

'un Bağcılar ilçesi Mahmutbey Mahallesi İSTOÇ 2430 Sokak'ta bulunan banka önünde saat 15.00 sıralarında iddiaya göre Hakan Ç. isimli bir kişi bankadan 660 bin lira çekti. Daha sonra bankadan çıkan Hakan Ç.'nin yanına yine iddiaya göre polis üniformalı 3 kişi geldi.

"SİLAH ÇEKİP PARAYI İSTEDİLER"

Hakan Ç., kendisinden parasını isteyen sahte polislere direnince polis üniformalı 3 gaspçı Hakan Ç.'yi iki bacağından vurup 660 bin lirasını alarak kaçtı. İhbar üzerine kısa sürede olay yerine giden polis ekipleri, beyaz renkli bir otomobil ile kaçan gaspçıların peşine düştü. İki bacağından yaralanan Hakan Ç. ise özel bir araçla hastaneye kaldırıldı.

KAÇAN GASPÇILAR ARANIYOR

Olay yeri yakınındaki tüm güvenlik kameralarını inceleyen polis ekiplerinin otomobil ile kaçan gaspçıları arama çalışması devam ediyor.

GÖRGÜ TANIĞI ANLATTI

Gasp anında olay yerinde olan bir kişi, "Vatandaş bankadan para çekip çıktıktan sonra polis elbiseli 3 kişi yanına gitti. Silah çekip parayı istediler. Adam kaçmaya çalışınca iki el ateş edip ayağından vurdular daha sonra kaçtılar. Hem sağ hem sol baldırından vurulmuş, özel araçla hastaneye götürdüler" dedi.

Sayfa Yükleniyor...