İstanbul'da Topbaş, Kocaeli'de Karaosmanoğlu

Başbakan Erdoğan, 29 Mart 2009'ta yapılacak yerel seçimlerde İstanbul'dan Kadir Topbaş, İzmit'ten ise İbrahim Karaosmanoğlu'nun yeniden partisinin büyükşehir belediye başkan adayı olduğunu açıkladı. DSP Genel Başkanı Zeki Sezer, CHP lideri Deniz Baykal'ın çarşaf açılımına tepki göstererek, "Yolun açık olsun. Biz zaten kara çarşafa rozet takanla, Tayyip Erdoğan'a Başbakanlık rozeti takanın da o olduğunu biliyoruz'' dedi. CHP Grup Başkanvekili,  İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı için adaylığının kesinlikle söz konusu olmadığını söyledi. DSP’nin, İstanbul’un 16 ilçesinin belediye başkan adayları açıklandı. Prof. Dr. Zekeriya Beyaz, DSP’nin Esenler Belediye Başkanı adayı oldu.

Haberler 21.12.2008 - 15:17

İstanbul'da Topbaş, Kocaeli'de Karaosmanoğlu

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı'nda düzenlenen toplantıda konuşan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İzmit ve İstanbul'da büyükşehir belediye başkanlarının yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verdi.


Erdoğan, yapılan yatırım ve hizmetleri anlattıktan sonra partisinin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayının yeniden Kadir Topbaş, İzmit Büyükşehir Belediye Başkan adayının da İbrahim Karaosmanoğlu olduğunu açıkladı.

Sayfa Yükleniyor...