İşyeri sahibini bulamayınca kardeşini öldürdü

Esenyurt'ta iddiaya göre tekel bayiine gelen bir kişi işletme sahibiyle tartıştı. İşletme sahibinin kendisine saldırmasından sonra olay yerinden ayrılan şüpheli tabancayla geri geldi. İşletme sahibini bulamayınca kardeşini öldüren şüphelinin polis merkezinde işlemleri devam ediyor.

Haberler - DHA 25.10.2021 - 11:35

İşyeri sahibini bulamayınca kardeşini öldürdü
Ferdi Özekinci

Esenyurt'ta bir kişi kavga ettiği iş yeri sahibini bulamayınca kardeşini öldürdü.

Olay, dün akşam saatlerinde Esenyurt Talatpaşa Mahallesi'nde sitenin içindeki tekel bayiinde yaşandı. İddiaya göre, tekel bayine gelen Hüseyin Yaşatan henüz bilinmeyen bir nedenle Ramazan Özekinci ile tartışmaya başladı. Yaşatan, iş yeri sahibi tarafından dövüldükten sonra olay yerinden ayrıldı.

Tabanca ile tekrar tekel bayine dönen Yaşatan, iş yerinde Ramazan Özekinci'yi bulamayınca beklemeye başladı. Bu sırada bir apartman dairesine paket servis götüren tekel bayi sahibinin kardeşi Ferdi Özekinci'yi (28) gören saldırgan, belinden çıkardığı tabanca ile ateş etmeye başladı.

Silahtan çıkan mermiler, Özekinci'nin göğsüne isabet etti. İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri gelirken, Yapılan ilk müdahalenin ardından Özekinci, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Silahlı saldırgan da olayın ardından hastaneye gitti. Polis ekipleri hastanede yapılan müdahalenin ardından saldırganı, ifadesini almak üzere polis merkezine götürdü. Yaşatan'ın polis merkezinde işlemleri devam ediyor.

Sayfa Yükleniyor...