İTÜ’den ntvmsnbc’ye ödül

İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü’nün 43 üniversitenin öğrencilerinin katılımıyla gerçekleştirdiği ankette, ntvmsnbc bir kez daha “Yılın En BaşArı’lı Haber Sitesi” seçildi.

Haberler 20.02.2013 - 14:36

İTÜ’den ntvmsnbc’ye ödül

İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü tarafından bu yıl 20.’si düzenlenen İTÜ Endüstri Mühendisliği Öğrenci Sempozyumu (EMÖS) kapsamında Yılın En BaşArı’lıları ödülleri için Harbiye Askeri Müze ve Kültür Sitesi Komutanlığı’nda tören düzenlendi.

Oyuncu Ümit Erdim’in sunduğu ödül töreni, sponsor firmalara teşekkür edilmesi ve plaket verilmesiyle başladı.

Gerçekleştirilen konuşmaların ardından sahneye Boğaziçi Caz Korosu çıktı. Caz Korosu’nun konseri davetliler tarafından beğeniyle izlendi.

Yaklaşık yarım saat süren konserin ardından ödüller sahiplerine verildi.

“Yılın En BaşArı’lı Haber Sitesi” ödülünü daha önce de kazanma başarısını gösteren ntvmsnbc, bu yıl da aynı ödüle layık görüldü.

Kürsüye çıkan ntvmsnbc Şef Editörü Sinan Yıldırım, konuşmasında kendisinin de bir İTÜ mezunu olduğunu hatırlatarak, “Bu değerli ödülü tüm çalışma arkadaşlarım adına alıyorum. Teşekkürler, sağolun” dedi.

Yılın En BaşArı’lı TV Programı Sunucusu ödülünü STAR televizyonunda ana haber bültenini sunan gazeteci Nazlı Öztarhan aldı.

İTÜ’nün Maslak Yerleşkesi’ndeki “Asırlardır Çağdaş” yazısına dikkat çeken Öztarhan, İTÜ’den ödül almanın kendisi için anlamlı olduğunu dile getirdi.

STAR’da yayınlanan “İşler Güçler” dizisi de Yılın En BaşArı’lı Yerli Dizisi seçildi.

Yılın En BaşArı’lı Filmi ödülünü alan “Dedemin İnsanları” isimli filmin yönetmeni Çağan Irmak, kürsüde yaptığı konuşmada doğaya verilen tahribata dikkat çekti.

Omzundaki zeytin ağacı dövmesini gösteren Irmak, ağaçların endüstri ve emlak için kesilmemesi gerektiğini söyledi.

Rol aldığı ''Kelebeğin Rüyası'' isimli filmin galasının aynı saatlere denk gelmesi nedeniyle törene katılamayan oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, video mesajıyla ödüle layık görüldüğü için teşekkür etti.

Öte yandan, gazeteci Uğur Dündar’ın zatürree başlangıcı olması nedeniyle törene katılmadığı bildirildi.

Esprileriyle geceye renk katan Ümit Erdim’i de unutmayan İTÜ’lüler, törenin sonunda kendisini ödüllendirdi.

Ödül alanlar şöyle oldu:

Sayfa Yükleniyor...