İzmir'de iki belediye başkanı corona virüse yakalandı

İzmir'de Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel ve Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar'ın corona virüs testleri pozitif çıktı.

Haberler - İHA - DHA 02.12.2020 - 03:05

İzmir'de iki belediye başkanı corona virüse yakalandı

Son dönemde artış gösteren corona virüs (Covid-19) vakaları, 'de de tırmanışa geçti.

Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, Bayındır Belediye Başkanı Uğur Demirezen ve Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş'in ardından Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel ve Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar da corona virüse yakalandı.

"SONUCUM POZİTİF ÇIKTI AMA BEN DE POZİTİFİM"

Covid-19 testinin pozitif çıktığını sosyal medya hesabından duyuran Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, “Bugünler de gelip geçecek... Moral bozmak yok. Bizler çalışmaya devam edeceğiz. Aynı enerjiyle, aynı şevkle tekrardan yollara çıkacağız. Sonucum pozitif çıktı ancak ben de pozitifim... Maske, mesafe ve hijyene çok dikkat edin” ifadelerini kullandı.

"BU GÜNLERİ BİRLİKTE ATLATACAĞIZ"

Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar da sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada corona virüs test sonucunun pozitif çıktığı, durumunun iyi olduğunu belirtti.

Yılmazlar'ın açıklamasında şu ifadeler yer aldı: "Bugün yaptırmış olduğum Covid-19 testim pozitif çıktı, genel sağlık durumum iyi olup bu süreçte evde karantinada olacağım. İlgi gösteren, arayan, soran, mesaj gönderen herkese teşekkür ediyorum. Sağlığınıza, maske, mesafe ve hijyen önlemlerine lütfen çok dikkat edin. Bu günleri moral bozmadan birlikte atlatacağımıza inancım tam. Ayrıca tüm hastalarımıza acil şifalar diliyor ve sağlık çalışanlarımıza özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum." 

Sayfa Yükleniyor...