Jack Bauer adaletle hesaplaşıyor

24, kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için 26 Temmuz'dan itibaren her Pazar 21:00'de dört bölüm peş peşe CNBC-e'de.

23.07.2009 - 15:12

Jack Bauer adaletle hesaplaşıyor

Jack’in Kendini Aklama Mücadelesi

Yeni gün Jack Bauer’in CTU ve kendisi hakkındaki suçlamalara karşılık yapacağı savunmayla başlayacak. Yedinci sezonda Jack, ilk mücadelesini kendini aklamak için verecek.

Zamana Karşı Yarış

Amerika Birleşik Devletleri senatosunun önüne çıkan Jack Bauer, CTU’daki kariyeri boyunca görevdeyken çoğunluğu insan hakları suçları ve şüphelilere işkence yapmaktan oluşan bazı uygunsuz davranışlarının hesabını verir, sebeplerini açıklayarak kendini savunur. Ancak kısa süre içinde FBI ajanları Renee Walker ve Larry Moss’un onun yardımına ihtiyacı olacaktır. Öldüğü zannedilen Tony Almeida hükümetin bilgisayar altyapısının güvenlik duvarını geçersiz kılarak şiddetli hasara yol açacak bir terörist saldırının beynidir ve Tony’nin yerini belirlemek için Jack’e ihtiyaç vardır.

Diğer yandan Başkan Allison Taylor, General Juma komutası altında Afrika ülkesi Sangala’da gerçekleştirilen soykırım karşısında en iyi ne yapılabileceği konusunda kararsızdır. Kafası meşgul olan başkanın eşi Henry Taylor ise oğlunun intiharının aslında cinayet olduğunu düşünmektedir. Bu arada Tony ve ekibi, hükümetin altyapı güvenlik duvarını aşmak için kullanılacak cihazı test etmek üzere, havada seyir eden iki uçağın neredeyse çarpışmalarına ve yüzlerce masum insanın ölümüne sebep olabilecek biçimde yönünü değiştirir. Test başarılı geçince Tony’nin patronu Emerson, cihazı Amerikan hükümetine şantaj yapması için General Juma’ya gönderir. Jack de Renee’yle beraber bir ipucunun izini sürmektedir. Ancak ellerindeki şüphelinin daha konuşturulamadan keskin bir nişancı tarafından vurulması üzerine Jack FBI’da sızıntı olduğuna karar verir. Kaçan nişancıyı takip eden ajanlar, onun Tony’nin teknesine gittiğini gördüklerinde Jack’in haklı olduğu ortaya çıkar. Öte yandan Taylor, General Juma’nın kitabına uygun şekilde düzgün bir mahkemede yargılanması konusunda eski Sanagala başkanı Matobo’yla görüşerek onu ikna etmeye çalışır. Oğlunun kız arkadaşı Samantha’yı ziyarete giden başkanın eşi Henry ise oğlunun intiharının ardındaki gerçekleri çözmeye kararlıdır...

http://www.cnbce.com/
http://24.cnbce.com/

26 Temmuz Pazar / 24 - 4 Bölüm Peş Peşe

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...