Jack Reacher'ı bulun!

Beş kişi usta bir nişancı tarafından sadece altı el ateş edilerek öldürülür ve tüm deliller gözaltındaki şüpheliyi göstermektedir. Sorgulamada şüphelinin söylediği tek bir şey vardır: Jack Reacher’ı bulun! Tom Cruise'un başrolünde olduğu Jack Reacher bu hafta vizyonda.

18.12.2012 - 17:16

Jack Reacher'ı bulun!

Sıradan bir kasabada, sıradan bir günde, günlük hayatlarına devam eden beş kişi, rastgele açılan ateş sonucu yaşamlarını yitirir. Tüm deliller tek bir adamı işaret etmektedir: Eski asker olan eğitimli bir keskin nişancıyı. Adam çabucak tutuklanıp gözaltına alınır.

Tutuklu, geçirdiği sorgu maratonuna rağmen hiçbir şey söylemez, sadece itiraf yerine bir kağıda gizemli bir istek yazar: Jack Reacher’ı bulun. Böylelikle gerçeği bulmak adına Jack Reacher’ı, şiddet konusunda yetenekli ve saklayacak bir sırrı olan beklenmedik bir düşmanla karşı karşıya getiren sıra dışı bir kovalamaca başlar.

Paramount Pictures ve Skydance Productions sunar... En çok ilgi uyandıran kahramanlardan biri, eski askeri polis Jack Reacher, The New York Times’ın çok satanlar listesinde yer alan yazar Lee Child’ın romanından beyazperdeye geliyor.

Christopher McQuarrie yönetmenliğindeki filmde Tom Cruise, Rosamund Pike, Richard Jenkins, Werner Herzog, David Oyelowo ve Robert Duvall oynuyor.

Jack Reacher 21 Aralık'ta viyonda. Filmle ilgili ayrıntılı bilgi YER GÖSTERİCİ'de.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...