Bu akşam İstanbul, Maslak'taki Refresh the Venue'de Radyo Eksen ve Avea Escape To Music sponsorluğunda konser verecek İngiliz grup James, konser öncesi Radyo Eksen ve NTV'yi ziyaret etti. Burada hayranlarıyla da buluşan Tim Booth, Jim Glennie ve Larry Gott tekrar İstanbul'da bulunmaktan duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Radyoda Gülşah Güray'ın canlı yayın konuğu olan James'in kurucusu ve solisti Tim Booth konser için heyecanlı olduklarını belirtti. Türkiye'deki James severlerin hangi şarkıları duymak istediklerini merak ettiklerini, şarkı listesini ona göre düzenleyebileceklerini söylüyor.

Booth şarkı listesi için şöyle konuşuyor: "Biz konserdeki şarkı listemizi her akşam değiştiririz. Bazı gruplar bunu hep sabit tutar. Şarkı aralarındaki esprileri bile aynıdır. Ama bizde değil. Seyircinin tepkisi bizim için önemli."

James'in şarkı listesini şekillendirmek için Radyo Eksen'in facebook ve twitter adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bu akşam gerçekleşecek organizasyonun kapıları saat 21:00'da açılacak. Konser öncesi ve sonrası Radyo Eksen DJ'lerinden Güven Yıldız ve Londra XFM DJ'i Sunta Templeton partiyi sürdürecek.