Yazdığı duygu dolu sözlerle kitleleri etkileyen Jay Jay Johanson, 14 Şubat Pazartesi günü Bronx Pi Sahne’de unutulmaz bir Sevgililer Günü yaşamak isteyenler için sürpriz performansı ile sahnede olacak.

Jay Jay Johanson’ın akustik performans sergileyeceği bu özel gecenin sürprizi ise seslendireceği şarkıların siz dinleyiciler tarafından belirlenecek olması!

Jay Jay Johanson’ın myspace sayfası üzerinden en çok istek yapılan parçalar 14 Şubat Sevgililer Günü’nün playlistini oluşturacak. Playlisti myspace.com/jayjayjohanson/blog adresinden takip edebilirsiniz.

Romantik müziğin İsveçli cool temsilcisi Jay Jay Johanson, 1996’da yayınladığı ilk albümü “Whiskey”de kendine has jazzy/trippy vokali ile dikkat çekerek dünya listelerinde hızla yükselmeyi başardı. Bu albümün unutulmaz şarkıları ‘So Tell the Girls That I Am Back in Town’ ve ‘It Hurts Me So’ ile akıllarda yer ettikten sonra yayınladığı her albümüyle farklı bir tat yakaladı. Dinleyici kitlesi gittikçe genişleyen, müziğinin sınırları İsveç’i aşarak tüm Avrupa ve hatta Amerika’ya yayılan sanatçı, sesindeki melankolik, gizemli hava ve sıradışı görüntüsü sayesinde dinleyicilerini hipnotize eden bir güce sahip.

Jay Jay Johanson 14 Şubat Pazartesi günü saat 22:00'de Bronx Pi'de.