Jennifer Aniston Angelina Jolie'ye karşı

Angelina Jolie ve Jennifer Aniston Oscar töreninde Hollywood tarzı soğuk savaşta karşı karşıya geldi.

Haberler 24.02.2009 - 18:19

Jennifer Aniston Angelina Jolie'ye karşı

81. Oscar Ödülleri gecesine Jennifer Aniston metalik tonlardaki Valentino imzalı bir elbiseyle katıldı. Angelina Jolie ise siyah bir elbiseyle... Moda eleştirmenleri Aniston’ın elbisesinin Jolie’nin elbisesini gölgede bıraktığı görüşünde birleştiler. Jolie'nin tarzını fazla kasvetli buldular.

Jolie, Aniston’ın eski kocası olan eşi Brad Pitt’le birlikte otururken, Aniston da geceye erkek arkadaşı, müzisyen John Mayer’le katıldı. İki çift birkaç koltuk arayla oturdu

Bu sırada kameralar iki çifte odaklandı. Aniston, En İyi Animasyon ödülünü Jack Balck’le birlikte sundu ve sahnede bol bol espri yaptı. Kameralar Jolie’ye döndü, Jolie Aniston’ın esprilerine gülerek karşılık verdi. Jolie daha önce, Aniston'ı fazla sıcakkanlı bulduğunu söylemişti.

Aniston, Brad Pitt’ten 2004 yılında ayrıldıktan sonra uzun süre suskun kalmış ancak geçtiğimiz Kasım ayında Vogue dergisine verdiği röportajda Brad Pitt ve Angelina Jolie’nin, birlikte yer aldıkları Mr. And Mrs Smiths filminde birbirlerine aşık olmalarını eleştirmişti.

Oscar gecesi Pitt-Jolie çifti için pek de iyi geçmedi. İkisi de Oscar adayı olmalarına rağmen geceyi elleri boş bitirdi.

Sayfa Yükleniyor...